Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért hagytak el a barátaim?...

Miért hagytak el a barátaim? MIÉRT lépett le mindegyik ? Semmibe vettek engem ! Akikkel annó heti szinten találkoztam. Átvertek !

Figyelt kérdés
Nagyon haragszom rájuk, legszívesebben jól elverném őket baseball ütővel, a nyelvüket meg kitépném és a kutyáknak adnám.

2021. febr. 15. 23:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
63%
XD
2021. febr. 15. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
73%
Talán mert agresszív vagy.
2021. febr. 15. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
2: Nem, alapból nem vagyok az, de nem tűrom az igazságtalanságot és a kétszínűséget. Mind elhagytak, elárultak engem !
2021. febr. 15. 23:48
 4/11 anonim ***** válasza:
73%
Hát pedig az élet nem igazán igazságos, ezt jó megtanulni/elfogadni. Hány éves vagy te?
2021. febr. 15. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
78%

Már megint itt vagy?

Feldolgozhatnád már vegre nem normális, hogy ennyire rákattansz erre a témára.

Sugárzik rólad, hogy masokra erőlteted magad abból is látszik, hogy nem először irtad ki ezt a bézbózütős kérdést.

Egyébként ez az élet rendje akivel 5 éve nagyon jóban voltam mar most nem is beszélek messze vagyunk eltávolodtunk stb.

Keress más barátokat de ne tapadj senkire!!!

2021. febr. 15. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

5: De konkrétán az egész baráti köröm lecserélődött !! Semmibe vettek engem !!! Elhagytak !!!!!


Nem kívánok senkinek se rosszat, de remélem elcsúsznak egy banánhéjon és kitörik a nyakukat.

2021. febr. 16. 00:02
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem kellek senkinek. Nehéz azt megélni, hogy senkinek se vagyok fontos és akár meg is dögölhetnék holnapra virradóan, úgyse hiányolna senki...
2021. febr. 16. 00:09
 8/11 A kérdező kommentje:
Ha szerzek új barátokat, ők is ugyanúgy le fognak lépni mellőlem. Ez törvényszerű. Lehet jobb egyedül ? Nincs csalódás legalább.
2021. febr. 16. 00:13
 9/11 anonim ***** válasza:
50%

Mindenféleképpen jobb egyedül, mint hulladékokkal.

Üdv: 25/N, akit legalább 25 hulladék árult már el, aki a barátjának mondta magát - de a 26., még ha csak a távolból is, de még mindig vele tart.

2021. febr. 16. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
50%

Ebből a pár mondatból amit leírtál teljesen az jön le, hogy egy agresszív és önző ember vagy. Mintha te lennél a világ közepe, viszont ehhez kell az, hogy körberajongjanak.

De ha ettől el is tekintünk akkor is van magyarázat. Az emberek változnak! Más dolog érdekli őket egy idő után, olyan társaságot keresnek akiket könnyen be tudnak építeni az életükbe, akik hasonlóak hozzájuk. Pl kisgyermekesek kisgyermekesek társaságát keresik, hogy úgy tudjanak kikapcsolódni, hogy a gyermekeiknek is megvan a megfelelő társaság stb...

Nem kell egy szinten megragadni, és főleg nem kell másoktól várnod azt, hogy értelmet adjanak az életednek. Keress egy hobbyt, és ne függj másoktól.

2021. febr. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!