Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Barátot felvilágosítani erről?

Barátot felvilágosítani erről?

Figyelt kérdés
Egyik, talán legjobb barátom párjáról megtudtam, hogy régebben megcsalta a barátomat és jelenleg is flörtölget ezzel-azzal. A barátom gyakorlatilag semmit sem sejt, igaz naív, könnyen befolyásolható személyiség. Ha megtudná tőlem az igazat, összeomolna, abban biztos vagyok. Engem viszont egyre inkább nyomaszt a dolog és hihetetlen lelkiismeretfurdalásom van.
2021. febr. 16. 11:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Kerdezd meg a baratodat, hogy mit csinalna a helyedben ... persze ugy, hogy ne erezze meg valojaban o maga a kerdes targya.
2021. febr. 16. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
10%
Jó lenne tudni, miért csinálja ezt a barátod párja. Ha jó a kapcsolatuk, ne mond el neki.
2021. febr. 16. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 moozygoo ***** válasza:

Én elmondanám neki akkor is ha engem utálna meg.

Megérdemli hogy tudja az igazat, és esetleg mérlegelje hogy egy ilyen gerinctelen emberrel akar továbbra is együtt maradni aki már egyszer megcsalta és megcsalhatja megint, vagy inkább egyedül lesz és idővel lesz más az életében.

2021. febr. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Inkább csak célozz rá, ne mond el neki nyíltan. Ha nem foglalkozik vele, akkor szerintem te se nagyon foglalkozz.
2021. febr. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!