Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha van egy barátom, aki...

Ha van egy barátom, aki előttem mindig arról beszél, hogy egy másik barátjával miket terveznek, meg hogy milyen jó a barátságuk, akkor engem nem is kedvel?

Figyelt kérdés
2021. febr. 20. 17:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem az hogy nem kedvel.Csak annyi hogy nem annyira mint a másikat.Nekem is volt ilyen barátom aki direkt így adta elő magát hogy a másik ilyen meg olyan jó.Én nem mondtam rá semmit.Ha téged ez nem zavar akkor nem baj az.Lehet nem olyan jó veled a barátsága mint a másikkal ennyi.Nincs ebben semmi rossz,csak azt nem értem minek hangoztatja.Vagy te vagy tartalék játékos?Még erre tudok gondolni
2021. febr. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, hogy ezt hogyan adja elő. Szerintem lehet beszélni más barátoktól és a velük szerzett érdekes élményekről, sőt, az a fura, ha valaki nem teszi. Viszont átmehet a végletbe, ami már szimplán bunkóság.

Vagy ha úgy vagytok hogy mindkettőtöknek van másik legjobb barátja és ti haverok vagytok ez normális és nincs vele semmi gond, a ti kapcsolatotok más szintű.

Azzal van a baj, mikor a két fél szemében nem egyenlő a kapcsolat.

2021. febr. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!