Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A legjobb emberek szenvednek...

A legjobb emberek szenvednek a legtöbbet?

Figyelt kérdés

Nem csupán saját magamból kiindulva, hanem a környezetemben más igazán mély érzésű, jó szándékú emberek sorsából is ítélve ez a benyomásom.


Mit gondoltok erről?


2021. febr. 21. 13:47
 1/10 anonim ***** válasza:
Látok rá esélyt. De a "legjobb emberek" hamarabb tesznek azért, hogy jobb legyen körülöttük. A többiek tűrnek, bőgnek, ugatnak, érzelmeik alapján ítélkeznek, és megpróbálják embertársaikat a maguk szintjére lehúzni. Őket nevezzük toxikus embereknek. A "legjobb emberek" a rosszabb közeg ellenére biztosabb lábakon állnak fejben és szívben, jobban tudnak racionálisan dönteni és cselekedni.
2021. febr. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ők veszik magukra. Azért szenvednek.
2021. febr. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én a legrosszabb emberek közé tartozok, mégis minden nap sírok valamiért. Szerintem a gonoszok többet szenvednek, már csak azért is, mert a környezetük "visszaszívatja" őket.
2021. febr. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Gondok csak azoknál merülnek fel,akik nem elégednek meg a semmivel,akik igényesek,és még sorolhatnám. Egy hlye nem látja a gondokat,akkor is boldog,ha a szakadék szélén áll...Tehát igen. Én pont kijutni akaró embereket keresek.
2021. febr. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
4: nem igaz. Apu mindenkit előbbre helyezett magànàl. Szörnyű kínok között halt meg(ràk). Segítettem, hogy "emberségesen" Teljenek a végnapjai....
2021. febr. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
5 Nem érted,hogy mit akarok mondani. Ha azt mondanám neked,hogy a gondolataiddal határozod meg a saját sorsod,és a te felelősséged minden,ami körülötted történik,azt te úgy értelmeznéd,hogy a szomszéd bajai is a te gondolataid miatt vannak. Gondolkozz kicsit. Részvétem,tudom milyen <3
2021. febr. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
6: nem hinném. Tetteimmel.... Azt el hinném.
2021. febr. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ahhoz,hogy lásd,ahhoz hinned kell benne. :)

A hiszem,ha látommal nem mész olyan sokra.

2021. febr. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem értek egyet. Persze rengeteg jó embernek van rossz élete, de szerintem nincs összefüggés. Rossz embereknek is lehet rossz élete és jó embernek is lehet jó élete.

Persze hogy mitől jó egy ember vagy egy élet azt mindenki maga döntheti el.

2021. febr. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A legjobb emberek nagyon bölcsek, azok meg szinte vagy konkrétan semennyit sem szenvednek.
2021. febr. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!