Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csináljak ha a legjobb...

Mit csináljak ha a legjobb barátom 2,5 év után már nem képes ugyanúgy legjobb barátjának tekinteni?

Figyelt kérdés
A sztori hosszú, de megpróbálom érthetően az elejétől leírni. A legjobb barátom és én ismerjük egymást kb 2,5 éve. 1 éven át beszélgettünk stb, majd nagyon durván össze vesztünk és kerek 1 éven át egymáshoz se szóltunk, mindenhonnan letiltottuk egymást. Most nem rég kibékültünk, de megint össze vesztünk azért, mert ő egyszerűen nem volt hajlandó értékelni azt a szeretett és törődést amit én adtam neki. Én szinte mindenben oda figyeltem rá, ne legyen kihagyva semmiből, ha nem szóltak hozzá én hozzászóltam, ha éppen bajba volt vagy valami lelki baja van bármikor fordulhatott hozzám. De ő jóval talán kevesebbet adott bele, ő szerinte az elég volt, ha pl neten játszunk jó sokat.. De közbe rengeteg olyat már tett amivel lényegében csak engem hozott kínos helyzetbe, pl osztálytársai előtt már jó, hogy nem könyörögni kellett, hogy hozzám szóljon. Meg neki nem fájt volna ha én ott hagyom őt. Ma este azért vesztünk össze, mert beolvastam neki, hogy ott van az új legjobb barátja aki amúgy semmi törődést nem mutat felé, az osztálytársak általában addig barátok ameddig tart az iskola, barátnője is van, ha szakítanak az sincs. Én meg itt vagyok szorongóként, néhol félek nyitni emberek felé és egyedül maradtam, mert megmondta nagyott csalódott bennem és így megismert legalább és nem hajlandó legjobb barátjának tekinteni, az egyetlen ember akiről tudtam valamilyen szinten, hogy legbelül törődik velem az így itt hagyott. Jogos volt a beolvasás? Jobban belegondolva kár volt! :( Mit csináljak hogyan hozzam rendbe? Kérem valaki segítsen, mert legbelül össze törtem. Mindketten 16F

2021. febr. 17. 00:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt engedd el, jobban jársz. Nem könyöröghetsz mások szeretetéért, törődéséért. Nagy eséllyel csak magadat teszed tönkre még jobban, ha folytatod ezt, mert folyamatos csalódás lesz a vége. Próbálj meg nyitni mások felé, nem lesz egyszerű, fejleszteni kell magad hozzá. De tudod, ha egy ajtó bezárul, kinyílik egy másik :)
2021. febr. 17. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
A mi baratsagunk 9 ev utan ment tönkre. Toxic lett nagyon. El kell engedni.
2021. febr. 17. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 kerjoz ***** válasza:
ez mi ???? "Jogos volt a beolvasás? Jobban belegondolva kár volt! :( Mit csináljak hogyan hozzam rendbe? Kérem valaki segítsen, mert legbelül össze törtem. Mindketten" ....igen jogos volt! azert nelegyen buntudatot! egyáltalán nemvolt kár! nem kell rendbe hozni! engedd el, gondold át! fogadd el és jó szivel engedd el! ...nem,most azt gondolhatod h nincs más "barát" de hidd el lesz! sok sikert! és egy percigsem okold magad!
2021. febr. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2021. febr. 18. 17:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!