Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek helyre lehet...

Szerintetek helyre lehet hozni egy olyan barátságot, ami több éve ment tönkre egy csúnya vita miatt és azóta nem beszéltünk egymással?

Figyelt kérdés

Már idestova 3-4 de lehet, hogy 5 éve annak, hogy összevesztem egy akkori haverommal, elég csúnyán. Azóta nem beszéltünk, nem is kerestük egymást, már lehet, hogy azt is elfelejtette, hogy létezem. Jó, igazából az én hibám volt az egész, de nem ez a lényeg...

Szerintetek mennyi az esélye annak, hogy kitudok vele békülni ennyi év után? Bejelölni nem akarom fb-n, mert úgyis elutasítja, de mondjuk mivel írhatnék rá? Van valami bevált "recept" ilyen esetekre?


2021. febr. 24. 12:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegy, hogy mi volt a vita tárgya és mit vétettél ellene. Vannak ugyanis olyan dolgok, amik kizárják az újrakezdés lehetőségét, akkor is ha 5 vagy 10 éve volt már.
2021. febr. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
43%

Miért akarsz egy több éves dolgot most hirtelen "helyre hozni"?

Ennek semmi értelme, ugye tudod? Ha annyira elrontottad, akkor az a régi barátod biztosan örülne neki, ha békén hagynád, azok után.

Egyébként is, hogyan akarnál ráírni? "Szia, tudom, hogy elb@sztam a barátságunkat, de most, hogy már ennyi év eltelt, szerintem újra kezdhetnénk!" ?

2021. febr. 24. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Kérdés ki ignorált kit. Aki ignorálja a másikat azt egy idő után nem lehet megbocsátani hiába kapálózik az illető évekkel később. Vitákat meg lehet.
2021. febr. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
84%
Mosg őszintén. Ha eddig meg volt nélküled akkor ezután is meg lesz. Egy több éves vita után felesleges rágódni a barátságon. Felmelegítve csak a töltöttkáposzta jó.
2021. febr. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintemm helyre hozható,de ne ugy irj rá mintha semmi nem törtènt volna ès minden tök fasza..kezdj el lassan ujra a bizalmába fèrkőzni, de persze csak akkor ha komolyan megbántad ès a kèsőbbiekben se fogsz neki újra csalódást okozni, ha tènyleg helyre akarod hozni, ő látni fogja azt rajtad hogy akarod, ès akkor egy idő után (persze nagyon sok idő kell hogy újra minden a règi legyen, bár teljesen olyan mint règen a kapcsolatotok nem biztos hogy olyan lesz) de mindent tegyèl meg hogy kèsőbb ne rontsd el újra az egèszet. Saját tapasztalatból írtam amúgy. Èn 2 èv után vègre eljutottam odáig, hogy már 1 hèten háromszor kb felhívjuk egymást ès jókat beszèlgetünk. Persze nagyon lassan halad az egèsz de úgy èrzem újra visszafog tèrni a barátságunk, ès mindent elkövetek hogy ne legyek olyan "suta" mint règen:)
2021. febr. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!