Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan vigasztaljam a legjobb...

Hogyan vigasztaljam a legjobb barátnőmet?

Figyelt kérdés

Négyen vagyunk legjobb barátnők 1-2 éve (osztálytársak vagyunk) eleinte jól kijöttünk egymással, sokat viccelődtünk, sok közös programot szerveztünk, mindig elvoltunk egymással bármit is csináltunk...

De ugye nem minden ember egyforma, és mi se. Az egyikünk kicsit komolyabb személyiség, nem olyan bolond mint mi hárman. Sokszor van olyan, hogy hárman beszélgetünk, hülyülünk egymással, de az a barátnőm mindig kimarad/direkt nem száll be, mert ő egyszerűen nem ilyen viccelődős típus, mint mi. És az egyikünk mostanában (kicsit) bunkón, lenézően viselkedik vele. Ráadásul a barátja is szakított vele.

Ma délután frizbiztünk, és az egyikünk megint kiabált vele, és mindketten kiálltak, és ezért a többiek is. A társaság egyik fele odament hozzá és a másik fele pedig a másik barátnőmhöz. Szóval két ,,csoport" volt.

Egyikünk sem ment oda hozzá, hogy megkérdezze mi a baj. Aztán én odamentem, és azt mondta, az a baja hogy őt kizárjuk mindenből, pedig ő csak próbál érvényesülni.

Hogyan érjem el, hogy jobb kedve legyen, ha már nem kötődök hozzá annyira (mint ahogy a másik két barátnőm se)? Vagy már menthetetlen ez a barátság?

(Bocsi ha esetleg ez így nem érthető teljesen)



2021. febr. 24. 20:26
 1/7 anonim ***** válasza:
16%
Ollózzatok négyesben, felváltva.
2021. febr. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
21%
Férfiaknál ebből semmi baj nem lenne, nem is értem mi a probléma.
2021. febr. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
13%

2

A nostenyek szeretnek veszekedni.

2021. febr. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy elhanyagoljuk az egyikünket, mert ő nem olyan személyiség mint mi, ezért nem tudunk vele viccelődni, és kiközösítve érzi magát. (Nem nagyon vannak barátai rajtunk kívül, bár mi is kezdünk eltávolodni tőle)
2021. febr. 24. 20:35
 5/7 anonim ***** válasza:
9%
2 es vagyok...hát akkor sem kell ott hagyni a szarban, ha egy kicsit más úgy kell elfogadni max segíteni neki, vagy jól bebaszni vele egyszer hasonlók..férfiaknál így megy.
2021. febr. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én megkérném arra, hogy próbáljon meg megfeledkezni a problémáiról és oldottabb, felszabadultabb lenni, amikor együtt vagytok, mert ha ti vidámak vagyok és jól érzitek magatokat, ő meg komoly, akkor ez távolságot teremt köztetek. Ha pedig valami nyomja a szívét, akkor ezt beszéljétek meg egy privát beszélgetés keretében.
2021. febr. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Fiú aggyal: Ő legyen nyitottabb, rugalmasabb, a társaság másik két tagja meg legyen befogadóbb. Nem ártana a "kirekesztetten" kívül a másik kettővel beszélgetni, hogy van-e vele valami bajuk. Ha igazi barátnők vagytok, akkor ők is segíteni fognak a beilleszkedésében, összecsiszolásában, és egymás problémáinak megbeszélésében is. Te meg gondolom már felismerted a helyzetet, és jó, hogy legalább te nem engeded el. Ennyi jut eszembe.
2021. márc. 21. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!