Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hány szál rózsát vegyek neki?

Hány szál rózsát vegyek neki?

Figyelt kérdés
Nem rég el kezdtem ismerkedni egy lánya akinek nem sokára lesz a diplomaosztója. Gondoltam, hogy meglepem egy csokor rózsával. Szerintetek hány szálat vegyek neki?

2021. febr. 27. 03:06
 1/4 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem lényegtelen a mennyiség.Egy is elég,csak az számít hogy szép legyen.De ha mégis többet akarsz,akkor javaslom annyit válasszál amennyi az illető hölgyike évszáma.
2021. febr. 27. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
77%
Nemrég? Akkor hagyd a csokor rózsákat, korai. Ne nyomulj ennyire.
2021. febr. 27. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
94%
Páratlan szálat szokás adni, mert azt szebben lehet csokorba kötni. Azon belül mindegy, hogy 1,3,stb. számú virágból köttetsz csokrot. Szerintem meg elég maximum 9 szálból, de te tudod. Abból már elég mutatós kis csokor kijön. 20+ szálas, díszített, alkalomhoz illő rózsacsokrot vinni magával elég felesleges, meg szerintem virágra ennyit költeni (ismerkedés alatt főleg) felesleges. (A szép rózsa kb 900-1000Ft/szál + a díszítés.) Annyi pénzből már akár maradandóbb ajándékot is lehetne venni.
2021. febr. 27. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
24%
Hívd be a WC-be és mond neki, hogy most azonnal cummantosan le! Erre biztos fog emlékezni egész életében.
2021. febr. 27. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!