Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ti mit csinálnátok ha a...

Ti mit csinálnátok ha a legjobb haverotok rúgatna ki attól a cégtől ahova még anno te segítettél neki bejutni?

Figyelt kérdés

Én teljesen elvagyok képedve. És ugyanakkor mérges is. Annak idején én könyörögtem a nagyfőnöknek hogy vegyük fel mert teljesen padlón volt a gyerek anyagilag. Az utóbbi 1 évben pedig nem voltam résen és addig furakodott egy magasabb pozícióba amit végül meg is kapott majd úgy alakította a dolgokat, hogy valami gebasz volt állandóan a munkámmal.

Végül lassan 1 hete , hogy szépen elköszöntek tőlem...

Meg is kérdeztem tőle, hogy miért csinálta velem ezt. Erre a válasza annyi volt, hogy az üzleti cégnél nincs barátság majd flegmán elsétált....



nagyon bántónak érzem ezt, nekem eszembe nem jutott volna bántani egy embert akit ráadásul a legjobb haverom.


2019. okt. 30. 13:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Újragondolnám a baráti kapcsolataimat és beszélgetnék egy terapeutával is arról, hogy miért engedtem meg másnak, hogy így bánjon velem. A felelősség a tiéd, minél előbb felismered, annál kisebb a valószínűsége, hogy még egyszer megtörténik veled. Más kapcsolataidban is áldozat vagy (párkapcsolatok), vagy csak ebben az esetben voltál "vak"?
2019. okt. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%
Így jártál, majd legközelebb jobban megválogatod, hogy kivel haverkodsz.
2019. okt. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

kedves első !


munkában csak és ez az első ilyen alkalom ami történt.

2019. okt. 30. 14:04
 4/11 anonim ***** válasza:
38%

Üzletben nincs barátság SOHA meg erősebb kutya b_szik.


Pénzről van szó X és Y vagytok nem haverok mert pénz beszél kiscica nyávog.


Mindig legyél résen,teperés,felfele nyalàs lefele taposás ezek mennek,ez van.

2019. okt. 30. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
vannak ilyen emberek és sajnos kiszűrni sem lehet őket, mert a lehetőség elvakítja (vagy a faxom tudja) de megváltoznak
2019. okt. 30. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
50%

A problema a szavak jelentesevel van nalad is, mint sok millio embernel.


A haver es a barat, az ket kulonbozo fogalom.


Neked ő, nem a barátod volt, mert akkor nem így viselkedett volna. Vagyis, te őt, max, annak hitted, de ő, téged, nem.

2019. okt. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez a “barátod” egy igazi s€ggfej féreg lehet.
2019. okt. 30. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez normális. A havernak tűnő emberek ellopják a pénzed melodat és a nodet is.

Ne bízz senkiben, ne akarj segíteni senkinek.soha. minél jobb vagy annál szemetebbek lesznek veled.

2019. okt. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
#4 magyar kapitalizmus at its finest...
2019. okt. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ezzel már így semmit, legközelebb figyelj jobban.
2019. okt. 31. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!