Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nem beszélnek velem a...

Unicum16 kérdése:

Miért nem beszélnek velem a haverjaim?

Figyelt kérdés
Van egy fiú osztálytársam, neki volt egy barátnője jóban voltam én is a barátnőjével és a kapcsolatuk nagyon a végét járta, én segítettem őket, hogy együtt maradjanak, mindig mellettük álltam, de egy nap a lány szakított vele és mondta nekem, hogy velem álmodott, én akkor bevallottam neki, hogy ő nekem nagyon tetszik és akarta, hogy találkozzunk, nyilván én is akartam,de nem láttam helyesnek a dolgot, végül meggyőzött és találkoztunk. Semmi különös nem történt sétálgattunk, beszélgettünk és annyi, majd mondta, hogy kísérjem haza, hogy fel is tudjunk menni hozzá, de én nem akartam mert nem volt helyes a dolog, nem is mentem fel. Már otthon voltam és írt nekem, hogy kövi alkalommal menjek fel hozzá(ekkor már nem voltak együtt), mondom oké baj nem lehet, de elszabadult a dolog és sikerült lefeküdnünk egymással.. úgy döntöttünk, hogy nem mondjuk el az osztálytársamnak, de viszont azt elmondtuk neki, hogy már találkoztunk egymással, osztálytársam nem haragudott mert ugye már nem voltak együtt és teljesen megértett, de viszont egy nap találkoztak egymással, hogy megbeszéljék a dolgot... Majd rámírt a lány, hogy miért mondtam neki, hogy lefeküdtünk, mert elvileg én mondtam neki el... És most kerülnek mind a ketten, sőt a fiú osztálytársam nem akarja megbeszélni a dolgot mert szerinte csak én vagyok a hibás, a lánnyal pedig ugyanúgy barátkozik... Mit tudok tenni?? Nagyon kétségbe vagyok esve...

2021. febr. 27. 19:07
 1/1 Bénabakter válasza:
Engedd el. Senki nem hibás.
2021. márc. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!