Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit kéne tennem ilyen helyzetb...

Mit kéne tennem ilyen helyzetben?(Hosszú történet)

Figyelt kérdés

Van egy igen jó barátnőm, akivel 1-2 éve ismerkedtem meg. Szeretünk együtt hülyéskedni, beszélgetni értelmetlennek tűnő dolgokról, megoldást találni egymás problémáira..Tehát mondhatom azt, hogy kétségkívűl jó viszonyt ápolunk egymással. Ám amióta kicsit mélyebben kezdtünk foglalkozni egymás érzéseivel, mintha valami megváltozott volna.

Tehát, ez a bizonyos barátnőm (nevezzük Andinak) egy olyan személy, aki üldözi a szerelmet, szereti gyarapítani a kiszemeltjeinek listáját. És ez nem is probléma, mert egyrészt nem tartozik rám, másrészt amúgy sem ítélem el őt miatta. A gond ott kezdődött, hogy ezek a fiúk, akik neki tetszenek, túlságosan nagy szerepet kaptak a kettőnk kapcsolatában. Mostanra már ott tartunk, hogyha csak nem hozom fel XY pasit egy beszélgetés kezdeményezése képpen, le se szarja azt, amit mondani akarok. Én erre már rávilágítottam, miszerint ez engem idegesít, főleg, hogy elvárja, hogy én is ugyanúgy áradozzak minden egyes említettről, mintha valami görög istenségek lennének. Ugyanez van egy olyasvalakivel is, aki egy másik barátnőmet r+bancnak hívta, én pedig írtam neki egy "kedves" figyelmeztető üzenetet. Az a fiú ugyan egy címeres seggfej, Andi elvárja, hogy pontozzam a kockahasát, külsejét, ódákat zengjek róla. Tehát, elmondtam neki hogy mi bánt, ő erre bevágta a hisztit, miszerint "velem semmit sem lehet megbeszélni, én vagyok az egyetlen, akinek ezeket elmondja, szóval értékelhetném, meg amúgy is, a barátnők azért vannak, hogy meghallgassák egymást." Hozzátenném, mikor nekem van ilyesmi problémám, rögtön rávágja, hogy "Szerintem szeress ki belőle". De mindig ez van és az őrületbe kerget, hogy próbálok rávilágítani, hogy nekem mi esik rosszul, de ő csak játsza az áldozatot,és engem állít be egy kényes p+csának. Ti mit tennétek a helyemben? Jogosan bánt ez a dolog?



2021. márc. 3. 17:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Vagy 13 évesek vagytok, vagy inkább hanyagold ezt a barátságot.
2021. márc. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szörnyű bele gondolni, hogy ez a barátnőd minden pasit pontoz, és veled beszéli meg kinek mennyit kéne adni. Remélem soha az életben nem találkozok vele :D ennyi jutott most csak eszembe.
2021. márc. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Keresnék másik barátnőt mert ez egy tipikus nárcisztikus p**nak tűnik akinek csak az a fontos hogy végighallgassák es bólogassanak neki, megkapja a pozitív megerősítését amire vágyik, hidd el, le se sz**na ha valami történne veled és a segítségére szorulnál

De amint talál a "helyedre" mást el fog távolodni tőled, szerintem ne vesztegesd rá az idődet

Ezt férfiként írom, kíváncsi vagyok más nők véleményére hogy jól látom-e

2021. márc. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!