Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Volt legjobb barátnő. A mi...

Volt legjobb barátnő. A mi történetünk lezárult, de? Mit lehet tenni egy ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Ez is az én kérdésem, talán jobban összeáll a kép: http://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__baratok-baratsagok__5..


Röviden: volt gimiben 2,5-3 évig egy legjobb barátnőm, de már gimiben összevesztünk, de összefoglalva életemnek ez egy meghatározó szakasza volt. Részemről viszont lezárult, teljesen. Ezzel a csajjal most úgy hozta a sors, hogy egy egyetemre és egy szakra is járunk és a sors fintora, hogy egy baráti társaságunk van. Szóval, ha valakinek szülinapja van, akkor mindketten meg vagyunk hívva, de mivel én nem kedvelem, nem szívesen megyek el. Kerülöm, de haragudni nem haragszom rá. Köszönünk, annyi. De azért e miatt nem akarok kimaradni mindenből. Van egy saját lakásom, most nyilván ezt ott elkerülhetem, mert kitilthatom (lást fenti kérdés), de lakótársam jóban van vele.

Ti mit tennétek? Mert eléggé zavar, hogy egyre nehezebb elkerülnöm. Légyszi ne írjátok, hogy legyünk megint jóban, mert hangsúlyom, hogy én ezt az ügyet LEZÁRTAM. Köszi a válaszokat!



2014. febr. 14. 15:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Bocs, de hazudsz magadnak. Ha lezártad volna magadban ezt a dolgot, enm érdekelne, hogy ott van a csaj, nem törődnél vele, de még mindig a régi sérelmeiden puffogsz, még ha nem is látod be, ezért nem bírod magad körül elviselni. ÉRtemes felnőtt ember nem ilyenekkel törődik. Legyen ott, nem kell jópofizni a másikkal, de ennyire szenvedni se, hogy feljön a lakásodra.
2014. febr. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Már bocs, de azt csak megszabhatom, hogy oda ki jön fel és ki nem. Ő az egyetlen, akit kitiltottam a jelenlétemben, de hozhatja, ha nem vagyok otthon. Ennyit már csak megmondhatok, nem??? Basszus...
2014. febr. 14. 17:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!