Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ki hogyan éli meg, hogy már 1...

Ki hogyan éli meg, hogy már 1 éve online suli van?

Figyelt kérdés
2021. márc. 6. 21:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
48%
Unalmas már
2021. márc. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%
Én egyetemen halálra unom az 1,5 órás előadásokat, próbálok koncentrálni, jegyzetelni word+jegyzettömb de néha ha rajzol a tanár akk füzet. Kb már a forgószékem is kikopott anyit ülök rajta, ellustultam, zavar a bezártság. Kicsit para, de én még nem is abban a városban vagyok, ahol az egyetemem és kb az évfolyam társaimat se ismerem, mert passzívon voltam 1 évet :D
2021. márc. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
75%
Nem tudok normálisan koncentrálni már semmi motivációm sincs. Néha úgy érzem hogy egy vicc ez az egész online oktatás. A tanárok vagy sokkal több házit adnak fel mert azt hiszik hogy csak az ő tantárgyuk létezik vagy olyan keveset hogy soha nem fogunk végezni a tankönyvvel. Nálam a kettő közötti állapot egyik órámnál sincs. Annyi szerencsém van hogy nem idén érettségizek és remélhetőleg szeptembertől lesz normálisan suli.
2021. márc. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
39%
Én még a covid előtt érettségiztem, de bárcsak online oktatás lett volna! Utáltam az osztályom.
2021. márc. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
43%

Jól, nincs nagy tömeg az iskolák körül, nem szaladgálnak az autóm elém a figyelmetlen kisgyerekek.

Amikor néha napján buszozok akkor nincs tömegnyomor, egy c-type gyerek se üvöltözik, és a telefonokból se szól a mr busta.

2021. márc. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
82%
4. Hányszor kivántam én is, hogy bárcsak ne kellene bemenni, mert nekem pl a bejárás is gondot okozott és az osztály is elég klikess volt, én meg nem illettem egyikbe se :D Hát azóta már inkább bemennék.
2021. márc. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
63%
Velem szakított előtte az exem, szóval engem a magány így duplán ért 😣😅 jó lenne szabadtéri programokat csinálni, de a haverjaim nem nagyon akaróznak 😕
2021. márc. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
49%
Örülök. Sokkal könnyebb csalni. Amúgyis úgy vágtam neki az egyetemnek, hogy végigcsalom. Amikor jelenléti oktatás volt, sokkal nehezebb volt a dolog, de sikerült. Eddig sikeres a hadművelet :D
2021. márc. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
67%

Egyetemista vagyok, nagyon örülök. Nálunk sok a katalógusos előadás (!) is:S, meg a gyakorlat, az órarendet kiadják, semmi rugalmasság, ha peched van, sok a lyukas óra, napi 3 óra utazás.

Itthonról nekem sokkal kényelmesebb tanulni. Kipihentebb vagyok, reggel magamtól ébredek, és nem kell rohanni az első előadás előtt. Nyugodt reggeli, stb. Frissen főtt étel ebédre, kényelmesen asztalnál ülve, nem csak harapni egy szendvicset 2 előadás között. (Ez az alakomon is látszik, kb. 10 kg-t fogytam, amióta nem eszem az utcai "szemetet".)

Sokkal több előadást meghallgatok, akkor hallgathatom meg őket, amikor akarom, és alaposabb jegyzeteket tudok készíteni. Kevesebb a szóbeli vizsga, ami kevesebb stressz.

Összességében többet foglalkozom az anyaggal, de ezt nem bánom. A könyvtár hiányzik, és a céges gyakorlati lehetőségek is, de ez van.

A csoporttársak hiányoznak, de valamit valamiért.

Mindent összevéve sokkal inkább ez, mint a bejárós. (De sajnos ebből a szakból nincs levelező, csak nappali)

2021. márc. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
92%
Unalmas
2021. márc. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!