Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit gameljek a barátommal?

Mit gameljek a barátommal?

Figyelt kérdés
Nagyon unatkozunk, unjuk a játékainkat, ajánljatok párat legyetek szívesek!

2021. márc. 9. 17:56
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
51%
#10 Itt van a trükk! Sehogy :D Öngyilkosság egyetem után egy alternatív vége az életnek, hallottál róla? Én azt az utat választom, nekem találták ki :D
2021. márc. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Szarkazmus fogalmát ajánlom a kommentelők figyelmébe, trolkodik a srác :D Egyébként azokra a kommentekre válaszolva, hogy menjünk le focizni meg hasonlók: A táv miatt nem tudunk találkozni naponta, plusz ott van az érettségire való készülés is, amely a nap nagy részét elfoglalja, és mivel este 8 óra után nem lehet kijárni, nehézkes lenne megoldani. Egy egyszerű kérdést tettem fel, milyen játékot ajánlotok? Esetleg mikkel játszotok a haverjaitokkal az ilyen Lolon, Csgo-n meg hasonló basic szarokon kivül? A 2. kommentelőnek köszönöm a felsorolást, sajnos mivel mindet ismerem, és nagy részét meg is untam, nem lettem sokkal előrébb, de legalább a kérdésemre válaszoltál.
2021. márc. 9. 20:57
 13/19 anonim ***** válasza:
22%
Nem szarkazmus. Sajnos totál komolyan írtam a válaszaim, minden irónia és trollkodás nélkül. Kezeletlen depressziós vagyok, kezeltlen pánikbeteg és egy nagyon toxikus közegben élek. Semmi kedvem ezen a bolgyón élni tovább, főleg nem a munka világában. Segítséget kérni eszem ágában nincs.
2021. márc. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Továbbra is trolkodásnak tartom, de ha gondolod írj privátban, és meghallgatlak..
2021. márc. 10. 00:15
 15/19 anonim ***** válasza:
24%

Felőlem, tartsd trollkodásnak. Sajnos ilyen elcseszett elmém van. De amúgy felsorolok neked még pár játékot, ha a 2-es válaszom nem volt kielégítő:

Unturned, HOTS, Hearthstone, COD (bármelyik), BF (bármelyik), PayDay 2, L4D2, Garry's mod, WOT, World of Warships, Dying Light, HOI4, EU4, CK3, TruckersMP, Rising Storm, War Thunder, H&G, TF2, Tabletop Simulator, Pummel Party, OW, Paladins, Borderlands 1-2-3, VRChat, Arma 3, No Man's sky, Forza Horizon 4, Valheim, Sea of Thieves, The Forest. Ha kell még, szólj.

2021. márc. 10. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Sajnálom, hogy trollkodásnak vettem, remélem az öngyilkosságot nem gondolod komolyan, ha nincs kivel játszanod, vagy akármi, nyugodtan írj. Köszönöm szépen az ajánlásokat.
2021. márc. 10. 00:45
 17/19 anonim ***** válasza:
0%
Szívesen ;) Próbálok kitörni az öngyilkossági gondolatokból. Írok, ha kéne ember játszani :)
2021. márc. 10. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Sok sikert! Rendben! :) Minden jót!
2021. márc. 10. 00:52
 19/19 anonim ***** válasza:
33%

Mi most kezdtünk újra Battlefront 2-zni, ha már ketten vagytok, a co-op tökjó.

Ja, és heti ketszer discordon D&D-zünk 4-5 emberrel, többet játszunk mint a vírus előtt élőben, olyan, mintha egy sorozat lenne, konkrétan izgulok hogy mi történik legközelebb.

2021. márc. 10. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!