Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit gondoltok erről? Valakinek...

Mit gondoltok erről? Valakinek van ötlete hogyan szerezhetnem vissza ezt a baratsagot?

Figyelt kérdés
Volt egy fiu aki nagyon szimpatikus volt es sokszor neztem suliban vagy barhol lattam. Majd beaddolt snapen es legjobb baratok lettunk azutan rengetegszer taliztunk stb... majd ugy dontott hogy tobbet nem beszel velem random es lassan egy honapja mar h leszar engem de nem tudom h miert..
2021. márc. 10. 12:51
 1/10 anonim ***** válasza:
Lehet szerelmes lett beléd.
2021. márc. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De ha szerelmes lenne belém akkor inkabb jobban keresne nem?
2021. márc. 10. 13:38
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül. Lehet mondtál neki olyat, hogy más a kiszemelted vagy ilyesmi. De az is lehet, hogy lett barinője aki féltékeny rád.
2021. márc. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem, biztos h nem lett baratnője. Egyébként van baratom és ő ezt jól tudta mondjuk néha mondott 1-2 felreerthető dolgot de sosem mertem megkérdezni h hogy értette.. pl azt h "szeretlek ezt már régóta érzem" de sosem tunt úgy pl elobe h bejonnek neki..
2021. márc. 10. 15:22
 5/10 anonim ***** válasza:
Hát akkor meg is van, hogy miért nem ír neked. A többit magadtól is érted, nem vagy te autista
2021. márc. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Tobbet akar toled, es meg akarja vedeni magat a fajdalomtol. Ertheto.
2021. márc. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
De vannak olyan dolgok is amik arra utalnak h sosem akart tobbet.. pl egyszer lehivtam es lemondta a talit es kamuzott h neki mennie kell valahova.. majd mondta h hamarabb hazaer es kiszamoltam h kb 3 ora alatt fixen elintezhette volna amit akart.. ezert elmentem setalni es aztan hivogattam majd kikapcsolta a telojat azutan random meglattam ket csajjal.. és megkerdeztem h mi volt ez es azt mondta hamarabb hazaert es osszetalalkozott veluk de ez kamu volt ugyebar mert egesznap veluk volt mert masik haverom mondta..
2021. márc. 10. 19:58
 8/10 A kérdező kommentje:
Meg folyamatosan kuldozgette nekem hogy kikkel kavar
2021. márc. 10. 19:59
 9/10 A kérdező kommentje:
Aztan mivel vannak problemai mert hogy oszinte legyek tol azert par fura cuccot és mivel a legjobb baratom volt ezert aggodtam érte és gyakran hivtam mert egyszerűen én nem akartam ugy elaludni h mi van ha meghal vagy barmi baja van... es amikor elkezdte ezt az egeszet h egy hetig nem irt en nem is tudtam h mire gondoljak... es hat igen eleg sokszor felhivtam es aztan egyik haverjaval beszeltem és azt mondta neki h én tőle jó távolra mert reggeltől estig csorog a telefonja xd
2021. márc. 10. 20:04
 10/10 A kérdező kommentje:
Meg volt egyszer olyan is hogy azt mondta nekem h ne nevessem ki de osszepuszilgatna xddd és aztan meg azt irta h rajtam kivul még 2 embert mert szeretethianyos
2021. márc. 10. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!