Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit jelenthet ez?

Mit jelenthet ez?

Figyelt kérdés

Elszúrtam vmit egy barátomnál, elég fatális hiba volt, ezért tegnap írtam neki Facen, hogy nagyon sajnálom, többet nem fogom zaklatni, messziről elkerülöm.


Erre vissza küldött egy like jelet és ennyi...


Ez mit jelent? Hogy lexarja?


26/F



2021. márc. 10. 18:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan. Valószínűleg most csalódhatott bennedd egy nagyot, és jelenleg nem akarja helyrehozni ezt a barátságot. Ennyi.
2021. márc. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
😭😭😭😭😭😭
2021. márc. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
90%

Te vagy nagyon buta. Nem tudom, mit tettel, de azzal, hogy tobbe nem fogod zaklatni, deklaraltad, hogy reszedrol vege teljesen a baratsagnak.

Na most ezek utan zokogva, terden kuszva konyorognie kellene, hogy csak azert, mert megsertetted ot, mrg ne tegyel pontot a baratsag vegere?

Sima bocsanatkeresnel le lehetett volna merni a reakciojat. Igy meg annyi.

2021. márc. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
3-as, ezt nem lehetett helyre hozni, nem akartam Őt tovább zaklatni, bántani. :(
2021. márc. 10. 18:52
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Akkor meg mi a gond? Elcseszted és kész. Vitatkozni akartál volna vagy mi?
2021. márc. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!