Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ez mit jelenthet?

Szonja019 kérdése:

Ez mit jelenthet?

Figyelt kérdés

Mielott belekezdek tudni kell hogy volt egy legjobb barátnőm akivel már sajnos fél éve nem beszelek nagyon nehezen dolgoztam fel ezt meg most is gondolok ra néha.

Egyik nap azt álmodtam hogy az o házában vagyunk es bekopogok a szobájába es ölelkezünk de úgy hogy tudjuk ez a végső olelkezesunk tobb nem is lesz es latni se fogjuk egymast. Ezek utan sirva keltem föl. Aki vegig olvadta annak koszonom es kerlek mindenki aki tudja fejtse ki mit gondol errol.



#álom #jelentés #Ex legjobb barátnő
2020. ápr. 19. 21:42
 1/5 anonim válasza:
Ez azt jelentheti hogy hianyzik neked az a bizonyos baratno. Szeretnel vele ujra beszelgetni, hulyeskedni, talalkozgatni ugy mint regen.
2020. ápr. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Még nem engedted el. De ideje. Ő nem barát, soha nem is volt az.
2020. ápr. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Azt szabad tudni, hogy miért romlott/szakadt meg a kapcsolat köztetek?

Egyébként ez az álom szerintem is azt jelentheti, hogy hiányzik neked, nem zártad le a vele való kapcsolatot. Viszont ha tudtad az álmodban hogy az tényleg az utolsó ölelés, akkor úgy gondolom hogy el kellene engedned mostmár. Jelzett a lelked.

2020. ápr. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Egyszeruen csak abba maradt a beszélgetés, egyre kevesebbet kezdtunk talalkozni, nem volt különösebb oka
2020. ápr. 20. 00:14
 5/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg hiányzik a barátnőd
2020. ápr. 20. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!