Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek ha kezdek egyre...

Mit tegyek ha kezdek egyre jobban eltávolodni a baratnőmtől?

Figyelt kérdés

Igazából nem vesztünk össze meg semmi komoly nem történt de érzem hogy kezd egyre jobban elromolni a helyzet.


Régen majdnem minden este beszélgettünk órákig és hétvégeken találkoztunk is. Később már ritkábban hivasoztunk mondjuk egy héten egyszer, dehát ezt megértettem mert suli van meg minden.(nem egy iskolába járunk) akkor is még kéthetente találkoztunk és mindenről beszélgettünk.


Aztán most már egy hónapja elkezdte halogatni hogy találkozzunk és csak néha beszéltünk.Igazából még sok barátja van rajtam kívül de ez nem igazán zavart, addig amíg mostmár egyre kezdünk emiatt elhidegülni egymástól mert inkább velük(az osztalytarsakkal) lóg.Nemrég megígérte hogy na mostmár tényleg találkozunk és tényleg találkoztunk is, de már teljesen szinte felszínesen beszeltunk egymással.


Úgy érzem hogy a helyzet kezd egyre rosszabb lenni, és nem tudok mit csinálni.Ha említeném neki valószínűleg azt mondaná hogy hülyeséget beszélek.


Ezt elég felszínesen írtam le de összességében ez a probléma.

Mit tegyek hogy újra a régi legyen minden?



2021. márc. 14. 21:48
 1/2 anonim ***** válasza:
szerintem azért próbálj meg vele erről beszélni. nem biztos, hogy ez lenne a válasza. ha ez után sem változik semmi akkor ne erőltesd ezt a kapcsolatot, hiszen nem igaz barát.
2021. márc. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nehéz helyzet, sajna, nem biztos, hogy van rá megoldás. Ez a jelenség - bizonyos fokig - természetes a kapcsolatokban. Azonban nekem úgy jött lett, hogy ő már nem igazán érdekelt a viszonyban - én, a helyedben nem erőltetném a dolgot. Egyrészt nem erőltetném rá a dolgot, másrészt ha nem tud anélkül műkődikni a kapcsolat, hogy kezedet-lábadat törnéd miatta, azt gondolom, magad is jobban jársz, ha elengeded. De igazából nincs rálátásom mi van köztetem. És párterapeuta sem vagyok. Szerintem mindenképpen érdemes erről beszélni vele, esetleg szünetet tartani. Még az is lehet, azt mondja, nem szeretne szétválni, megpróbáljátok újra.
2021. márc. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!