Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek, ha a régi barátaim...

Mit tegyek, ha a régi barátaim kezdenek eltávolodni tőlem?

Figyelt kérdés
Mióta iskolát váltottam, egy új barátom se lett. Ebben az iskolában mindenki tök hülyének néz, mert nem tartom be azokat a bizonyos "íratlan szabályokat". Az elején még a haverokkal napi szinten találkoztam, de az idővel arányosan kevesebbet, és a végén (most) ha megkérdezem tőlük, hogy szeretnének-e, mindig csak az rá a válaszuk hogy bocsi de nem, sajnos most más dolgom van, bocsesz de nem érek rá. Nagyon elhagyatottnak érzem magam, már a hobbimat se bírom űzni, mert nincs életkedvem. Az egyikőjük például néha-néha megkérdezi hogy tudnánk-e, de ha igent mondok akkor egy fél nap múlva válaszol hogy "bocsi de mégse alkalmas". Mit tegyek? Teljesen le vagyok lombozva.

2020. jan. 31. 17:07
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
hívj meg egy sörre!
2020. jan. 31. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha befordulsz, akkor csak rosszabb lesz. Ki akarna barátkozni egy depis, szomorú emberkével? Próbáld meg megtudni, hogy miért nem fogadnak be az új helyen. Az is lehet, hogy csak időre van szükségük és nemsokára minden tök jó lesz. Addig is foglald el magad olyan tevékenységekkel, amit egyedül lehet csinálni és örömed leled benne. Ha pedig végképp nem sikerül új barátokat szerezned, akkor se keseredj el, hiszen az iskola csak pár év az életedből.
2020. jan. 31. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonymousreview60 ***** válasza:

Ha nem rartod be a szabályokat, nemigen várható el, hogy a közösség befogadjon. Mik ezek a szabályok?

A régi ismerősökkel, haverokkal vslóviszony bizony teljesen felkazulhat, megszűnhet, ha nincsenek már közös élmények. Ezt fogadd el!

2020. jan. 31. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!