Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Volt már olyan valakivel,...

Volt már olyan valakivel, hogy meg szeretett volna nyílni a barátainak, az igazi énjét mutatni, ők meg kezdenek tőle eltávolodni?

Figyelt kérdés

Úgy érzem nyitottabb lettem, egyre több dolog érdekel, amiről szeretnék is másokkal beszélgetni. Nem tudom ti hogy vagytok vele, de én online térben bátrabban fejezem ki magam. Úgy érzem, kezdek magamra találni és megtalálni azokat a dolgokat amikkel a jövőben is szívesen foglalkoznék vagy amik igazán kikapcsolnak, szórakoztatnak. De amikor a barátaimnak mesélek ezekről, nem érdekli őket, vagy furcsállnak. Azt mondják "megváltoztam"... Itt nem olyanokra kell gondolni, hogy azt hiszem lapos a föld, vagy hogy rossz testbe születtem. Egyszerűen csak olyan témák, amik eddig is vonzottak, de nem tudtam róluk senkivel sem beszélgetni. Nem akarom a barátaimat elveszíteni, mert eddig nagyon jól kijöttünk egymással, de úgy érzem nem lehet velük úgy igazán "ökörködni". 21 éves vagyok, nyilván ha a helyzet megkívánja komoly vagyok, de még mindig bennem van a gyerek énem, amit úgy érzek nem tudok senkivel se megosztani. Nem szeretném magam továbbra is megjátszani az emberek előtt.. mindenki úgy ismer, mint a csendes, szófogadó kislányt, és úgy érzem ebből a szerepből nem tudok kitörni, különben sok embert elveszítenék. Sajnos nehezen tudom megfogalmazni a gondolataimat, de hátha átmegy valamennyire mit is szeretnék mondani.

Éltetek már át hasonlót? Ti hogyan kezeltétek/kezelnétek a helyzetet?



2021. febr. 9. 15:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, volt. De olyan is, hogy a másik vált beképzeltté, bunkóvá.
2021. febr. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én egyedül vagyok.Mindenki itthagyott.Minden haver.Volt akik a barátjuknak tartottak engem,én nem,csak haveroknak.Ez be is bizonyosodott akkor,amikor már elegem volt a jópofiskodásból és megmondtam az összesnek,külön-külön,hogy eddig kamuztam és hogy mit csinálnak rosszul,és milyennek láttam eddig őket.Na onnantól kezdve elkzdett terjedni köztük,hogy én mennyire más lettem,mennyire megváltoztam,egy kétszínű kis senki voltam/vagyok.Így most nincsen senkim.Ez az ára ha az ember kiborítja a bilit.De inkább így élek egyedül,őszintén,mint hogy először naív,később pedig már amikor megismertem,képmutató legyek bárkivel is.
2021. febr. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
elkezdett
2021. febr. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

ha legközelebb valaki szóvá teszi, hogy megváltoztál, válaszold vissza, hogy ezért vagyunk itt, változni, fejlődni :)

Én is hasonlón mentem át, írj nyugodtan ha gondolod

2021. febr. 9. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!