Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mikortól kezd egy internetes...

Mikortól kezd egy internetes barát idegesítő lenni?

Figyelt kérdés
Ha túl sokat ír? Vagy nem ír? Vagy nem hagy élni, és mindent megoszt veled? Vagy más?

2021. márc. 17. 08:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
98%
Amikor úgy érzed.
2021. márc. 17. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Félreértesz. Én vagyok a netes barát, csak azt szeretném tudni, mikortól vagyok idegesítő😅
2021. márc. 17. 08:48
 3/13 anonim ***** válasza:
47%
Már az vagy. :D
2021. márc. 17. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Számomra akkortól,amikor csak panaszkodik,de a tanácsaimat nem fogadja meg.


Hogy nálad hol van a határ,azt te tudod.

2021. márc. 17. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Értem, és ha túl sokat írok neki? Csak csipp-csupp apró dolgokról, megkérdezem hogy van, mesélek néhány felfedezésemről, kitalálok vicces helyzeteket, azokat leírom.

De ügy érzem kicsit túl sokat zargatom, ezét tettem fel a kérdést, hogy vajon mikortól idegesítő valaki.

2021. márc. 17. 08:57
 6/13 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem változó. Nekem például viszonylag magas a tűréshatárom, jobban viselem az ilyesmit. Viszont netes barátnál nehéz megállapítani a másik határait.

Volt egy ilyen ismerősöm, közös érdeklődési körű csoportban találkoztunk (Horror rajongó csoport), jókat dumcsiztunk, voltunk együtt moziban, de egyetlen (na jó, tényleg morbid) vicc úgy kiakasztotta, hogy le is tiltott. Tudja szösz.

2021. márc. 17. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek másol van a határ a "belefér" és az "idegesítő" között,szóval ezt inkább tőle kérdezd meg. Ha tényleg barátok vagytok akkor ilyen témákat meg tudtok beszélni.
2021. márc. 17. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm:)
2021. márc. 17. 09:09
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Akkor mentalitásától és a barátságotok minőségétől függően vagy nem ír rá semmit,vagy olyat ír, amivel érezteti, hogy sok vagy.


A lényeg hogy mindkét oldalon meglegyen a kölcsönös megértés és tisztelet.



"kitalálok vicces helyzeteket, azokat leírom."


Ha így próbálod feldobni a napját, miért ne...

2021. márc. 17. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Nálam akkor válik idegesítővé, ha csak panaszkodni tud/ leginkább akkor keres, ha csak panaszkodni akar.

Valamint még akkor is, ha állandóan írogat. Volt olyan netes barátom, aki úgy 1 óra leforgása alatt ~30 üzenetet is küldött és nem csak pár szóból álltak.. örülök, hogy ennyi mindent szeretett velem megosztani, de néha nagyon sok tudott lenni. Ha párszor fordul elő ilyen, az teljesen rendben van, de amikor naponta 3 alkalommal is ez volt, akkor kezdett kicsit leterhelővé válni. Szívesen beszélgetek, nem erről van szó, hanem vannak olyan időszakok, amikor sajnos nincs hozzá annyi kedvem.

2021. márc. 17. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!