Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van olyan személy az életedben...

Van olyan személy az életedben, akire azt tudod mondani, hogy őt az Ég küldte neked?

Figyelt kérdés

#barátság #csoda #IgazTárs #égküldötte #életbentartó #fejlődéstsegítő
2021. márc. 17. 21:30
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
77%
nincs
2021. márc. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
84%
Sajnos nincs!
2021. márc. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
82%
Nincs.
2021. márc. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
24%
Az ég? Milyen ég? Melyik égitest?
2021. márc. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
65%
Van hát.
2021. márc. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
89%

A kisfiam.

Sose hittem, hogy lehet valakit ennyire szeretni, és engem fog valaki ennyire szeretni.

2021. márc. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
82%
Nincs sajnos 😕 remélem majd a párom az lesz
2021. márc. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Sajnos nincs. Az én ismerőseimet mintha a Pokol bugyraiból kaparták volna elő. Cseszegetnek, van egy balfék aki fenyegetőzik, mert nincs időm és kedvem vele beszélgetni; aztán volt aki bosszút állt rajtam azért, mert nem akartam vele menni valahová...Most nemrég ismerkedtem valakivel, de fárasztó napjaim voltak és csak este érek rá, ezért megsértődött...

Hiányzik az emberekből az empátia és a tolerancia. Nem értik meg, ha éppen fáradt vagyok vagy ideges; ha egy pillanatra nem velük foglalkozok, akkor hisztznek, mint egy kisgyerek...

2021. márc. 17. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy én ezt már elég sok emberre hittem, és párszor ráfáztam. Így nem tudom, hogy ezek utána valaha észrevenném-e.
2021. márc. 17. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
69%

Igen, van.

Mindenki az.

Hadd magyarázzam ezt meg egy viccel.


- A mi rabbink már kicsi gyermek korában tanúságot tett a bölcsességrõl! - dicsekszik egy vonaton utazó zsidó a társainak. - Az úgy történt, hogy egy gazdag zsidó azt mondta neki: na te fiúcska, adok neked egy guldent, ha megmondod, hol lakozik az Isten?

- Hát mit mondott erre a mi rabbink, pedig még gyermek volt?!

- Én adok magának két guldent, ha megmondja, hol nem lakozik!

2021. márc. 17. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!