Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szegedi egyetemisták! Van aki...

Szegedi egyetemisták! Van aki esetleg jártas ilyen dolgokban? Főleg BTK Kommunikáció- és médiatudomány szakosok előnyben.

Figyelt kérdés

Pótfelvetelivel kerültem be az SZTE BTK Komm-méd szakra. Ma volt a beiratkozás, el is mentem semmi plusz információt nem kaptam, nem is tudtam róla, hogy lehet bármi amit meg kellene kérdeznem tőlük. A sikeres felvételi után sem e-mailben sem postán nem küldtek részletes tájékoztatót. Az egyetem illetve a kar honlapján próbáltam eligazodni és informálódni. Most nemrég hallottam egyik ÁOK-os ismerősömtől, hogy volt egy kötelező kompetencia felmérés, ami szerinte összegyetemi volt én viszont erről semmi tájékoztatót nem kaptam. Kérdésem ezek tekintetében a következő: lesz-e nekem ebből valami problémám, hogy ott nem jelentem meg, vagy egyáltalán ez a felmérés rám is vonatozott-e volna? Illetve, hogy kapok-e majd még a továbbiakban valami tájékoztatást az egyetemről, karról, szakról, teendőkről? Válaszaitokat előre is nagyon köszi! :)

Vállakozó szelleműbb elsőévesek, vagy akár felsőbb évesek is írhatnak privátban, mivel a pótfelvételi miatt gólyatáborban sem volt lehetőségem részt venni, és így semmi ismerős/barát sincs a környéken.



2018. szept. 1. 15:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Kompta szerintem a coospace-én tudsz regisztrálni
2018. szept. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ! De akkor problémám nem lesz belőle ugye?
2018. szept. 1. 16:08
 3/7 anonim ***** válasza:

Egyrészt a kompetenciamérés 08.27-től 09.08-ig tart, és coospacen kell rá jelentkezni, tehát még nem késtél le róla.

Másrészt viszont NEM kötelező! Ha elmész rá, és elfogadod a megajánlott jegyet, akkor kapsz 1 kreditet.

De nem muszáj elmenni sem, ha nem akarsz. Én sem voltam (tavaly voltam elsős), mert nem volt hozzá kedvem. Nem is értem ezt a hülyeséget, szörnyen félreinformáltak vagytok. Pedig spec. az ÁOK honlapján egész jó kis tájékoztató van róla.

Szóval nem lesz belőle semmi problémád, nyugi. :)

2018. szept. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
47%

szörnyen félreinformáltak vagytok


lehet, hogy az áok oldalán van róla bármi, de oda ritkán jár olyan, aki nem ott tanul, máshol pedig nudli az info.

2018. szept. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ezt nem hibaként róttam fel, mert nem ti tehettek róla, csak tényként közöltem. :)
2018. szept. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Másrészt meg nem is rád gondoltam, hanem a kérdezőre, meg az ismerősére :D Aki éppen ÁOK-s, ezért is mondtam, hogy az ÁOK honlapján meg pont, hogy tök jó tájékoztató van, mégis hülyeségeket beszél az ismerős.
2018. szept. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Most megnyugodtam. :) Egyébként igen, nem igazán nézegettem más karok tájékoztatóit, de ezután fogom.
2018. szept. 1. 18:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!