Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan kellene kezdeményeznem?

Army666 kérdése:

Hogyan kellene kezdeményeznem?

Figyelt kérdés

Már több mint egy éve új városba költöztem a családommal, viszont eddig nem nagyon tudtam barátkozni. Viszont nemrég feltűnt egy kisebb társaság a környékemen, akik szimpinek tűnnek és szívesen megismerném őket.

Na de itt jön a probléma, hogy azt se tudom, hogyan is kezdjek egyáltalán szóba elegyedni velük.

Az addig megvan, hogy odamegyek és köszönök, de innen homály az egész😂

Sajnos attól is nagyon félek, hogy lehet vissza utasítanának egyből és ez eléggé rosszul érinten.

Tudnátok adni egy-két tanácsot?



2021. márc. 22. 18:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi az hogy feltűnt egy kisebb társaság? Szipósok a sikátorból, vagy csövesek, esetleg alkalmi gyűjtögetők?
2021. márc. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én azzal indítanék h sziasztok, nemrég költöztem ebbe a városba, mit lehet itt csinálni? Mit érdemes megnézni itt?
2021. márc. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sehogy
2021. márc. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Hannibal82 válasza:

Ez csak egy tipp, én is ismerkedési válságban vagyok, de nekem bejött:

Ha mondjuk otthon "matatsz a kertben" míg ők épp arra járnak - ha jól értem a felvetést - akkor intézd úgy, hogy közelre kerüljenek, mikor odaérnek, így egyáltalán alkalmad van nem annyira hülyén kijövő módon hozzájuk szólni. Kérdezz tőlük valamit, ami segít rajtad, vagy ha van velük valami kutya, akkor dícsérd meg, kérdezz róla, hogy szeretnél és mit ajánlanak vagy mitől kéne tarts. Ha nincs kutya, akkor ruha, nem tudom, azonos neműekről van szó vagy mi, esetleg kérdezz a városról, mi hol van stb, ismerősek-e a környéken, van-e kedvenc helyük, szórakozásra, vásárlásra stb. Innen ez már okot ad, hogy ha tudnak érdemben válaszolni és szóba állnak veled, hogy máskor is rájuk köszönj, vagy egyáltalán elérhetőséget cserélj. 2-es hozzászóló jól írta röviden, végülis, szerintem így már jobban el tudsz indulni.

2021. ápr. 2. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!