Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Unalmas vagyok vagy miért...

Unalmas vagyok vagy miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés
van egy barátnőm egy hete találkoztunk először és összebarátkoztunk, azóta mindíg keresett és sokat beszéltünk hogy majd átjön, hívásoztunk. Viszont tegnap este is beszéltünk és úgy éreztem akkor először hogy unalmas vagyok mert alig tudtam megszólalni másfél órán keresztül( viszhangzottt a hívás) és emiatt nem nagyon beszéltem. Azóta olyan fura...nem is válaszol vagy leráz, vagy egyszavas válaszokat ad. Lehet hogy megunt, mint barátot?

2021. márc. 24. 13:09
1 2
 11/12 XR115 ***** válasza:
Megértelek én is jártam hasonlócipőben. Összebarátkoztam valakivel aztán vége lett. Ne stresszelj annyit, ha meggondolja magát majd keresni fog. Addig is keres másik barátot. Én is találtam egy új barátot és már 5-7 éve azok is maradtunk. előfordult hogy visszhangzott a telefon és semmit nem tudtunk egymásnak mondani, de aztán később meg órákig jót beszéltünk. Ne szomorkodj, jobb lesz majd. XDDDD
2021. ápr. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Gondolom félreértette a barátnőt, és úgy érezte, hogy haragszol rá.

Mond neki, hogy szeretnél vele beszélgetni.

2021. ápr. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!