Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan találjak barátokat...

Krisztina2418 kérdése:

Hogyan találjak barátokat /barátnőket?

Figyelt kérdés

26 éves vagyok

És úgy érzem hogy nagyon sokszor ismerkedtem online . De még sincsenek barátaim. baráti kapcsolataim. Sokszor vagyok egyedül és vagyok magányos és úgy érzem senki sem ért meg vagy ismer igazán. Emellett nagyon is vágyok a baráti kapcsolatokra. Beszélgetésekre, Programokra Hogy ismerhetnék meg valakit igazán? Hogy épithetek ki valódi kapcsolatokat ebben a felszínes valóságban? Előre is köszönöm a pozitív válaszokat. 😊


2021. márc. 25. 14:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Hová valósi vagy, ha nem titok?? :)
2021. márc. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
24%
Mint ahogyan eddig is, ülj otthon karban-tett kézzel és várd a csodát.
2021. márc. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha sokszor vagy magányos, akkor ki kell alakítanod olyan szokásokat, amiken keresztül megismerhetsz másokat. Ne az legyen a célod, hogy szerezz egy barátot, hanem hogy olyan emberré válj, amivel szívesen barátkoznak az emberek. Kérdezd meg magadtól, hogy mivel töltené az idejét az, akinek sok barátja van. Sokan vannak úgy, mint te, hogy nem találják a megfelelő társaságot, de ez ellen csak úgy lehet tenni, hogy nyitsz mások felé, és engeded, hogy feléd is nyissanak. Ha jól ismered magad, akkor tudni fogod, hogy kikkel érzed jól magad, és akkor feltehetsz olyan kérdéseket, hogy "hol ismerkedhetnék xy rajongó/xy sportot űző stb. emberekkel?".
2021. márc. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
88%
Az én véleményem az hogy ne add fel,próbálj ismerkedni barátkozni tovább és előbb utobb kerül valaki akivel folytathatod a barátságot
2021. márc. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
70%
Munkahelyeden, iskoládban?
2021. márc. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
51%
Dagadt vagy?
2021. márc. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!