Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek ha elhagyott a...

Mit tegyek ha elhagyott a legjobb baratnőm?

Figyelt kérdés
Lassan 5 éve lennénk legjobb barátnők. Volt egyszer egy ilyen 2 honapos szunet koztunk mert massal joba lett es igy elhanyagolt de akkor meg kicsik voltunk igy megertem. De most megint 3 honapja nem beszelek vele koszonni sem koszont mar amikor egymas mellett alltunk.... egyszer en is kovettem el hibat hogy alig talalkoztam vele 1 honapon keresztul mert az akkora parom nem engedte en meg hulye voltam de bocsanatot kertem. Es most uj tarsasaga lett ismet es uj legjobb baratnoje. Nagyon bant es nagyon hianyzik nekem:( mi olyanok voltunk mint ketto testver tenyleg csak egymasnak voltunk es egesz nap egyutt voltunk minden nap:( es egyszer csak kilepett az eletembol azt hiszem vegleg.... borzaszto erzes, eleve nem szeretek baratkozni senkivel ezert nincs is sok baratom :( en nelkule egyszeruen nem erzem hogy jol lennek , szuksegem van ra, hianyzik a sok emlek amit vele gyujtottem:( nektek is volt hasonlo problematok? Es ha igen ti mit tanacsolnatok nekem?:(

2021. márc. 24. 03:57
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan az életben, hogy változnak a dolgok, próbálj vele barátkozni,mond el, hogy hiányzik a társasága, vagy fogadd el, hogy így történt!
2021. márc. 24. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én 26 éves srác vagyok, de megértem mit érzel...


Én 4 évvel ezelőtt összebarátkoztam egy lánnyal, nagyon szerettem, de sajnos lelépett, később kiderült, hogy Ő nagyon nem volt a barátom, elárult, hátba támadott... Vele is sok közös emlékem volt, senki mással nem volt ilyen, évekig tartott mire kihevertem, nem rég volt egy másik lány akinél hasonlót kezdtem érezni viszont megszólalt bennem a vészharang, hogy valami nem ok, nah hamar ki is pattant, hogy Ő is hasonló gondolkodású mint az előző lány, már kezdtek jönni itt is a fenyegetések, de szerencsére Ő Tőle már nem ijedtem meg és le is építettem...


Egy ideig még nagyon rossz lesz Neked, de kösd le magad, csinálgasd a kis dolgaid, járj el bicajozni, kerüld az olyan filmeket amik a barátságra emlékeztetnek... sajnos nem lesz könnyű, sok tekintetben egy ilyen élmény a legfájdalmasabb, de hidd el, túl lehet ezen is lenni és később ad egy olyan tapasztalatot, egy olyan ,,észlelést" amivel ki tudod szűrni az ilyen embereket.

2021. márc. 24. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
50%

3 hónap! ÚRISTEN! VILÁGVÉGE!


Ha annyira jóba vagytok, sok közös témátok van stb., akkor ennek nem kéne nagy jelentősége legyen.


Amúgy meg igen, ahogy az előző válaszoló is írta, változnak a dolgok, nem várhatod el az ismerőseidtól, hogy életük végéig tartsák veled a kapcsolatot.

2021. márc. 24. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!