Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek vette a lapot végre?

Szerintetek vette a lapot végre?

Figyelt kérdés

Van egy lány az életemben, aki iránt sokáig többet éreztem, de ő csak barátként tekintett rám.


Én ezt elfogadtam, nem szakítottam meg vele a kapcsolatot, mert felnőtt embernek tartom magam. Viszont ő - hiába van párja - naponta keresett és heti 2x találkoztunk is. Én sosem kerestem, csak ha ő tette, mert nem akartam magamnak bonyodalmat és nem bántam volna, ha veszi az adást, hogy engem ez a verzió nem mozgat egyáltalán.


Szerencsére 3 napja nem keres. Reménykedhetem, hogy vette az adást?


2021. márc. 28. 12:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért nem mondod neki?
2021. márc. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy, lelki szemetesláda vagy. Össze kellene szedni a bátorságod, és megmondani neki mi van. Magától nem fogja venni a lapot, ha eddig sem tette.

(Hacsak nem talált egy nálad is nagyobb balekot)

2021. márc. 28. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Most nem értem, mi a probléma? Ha barátok vagytok akkor miért baj ha keres, érdeklődik, találkoztok, beszélgettek? Vagy te nem akarsz barátságot sem? El akarod felejteni? Akkor ezt neked kell megmondani neki korrektül. Nem arra várni, hogy majd kiolvassa a gondolataidból, hogy már nem is vagy kíváncsi rá.
2021. márc. 28. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 kokakólalájt ***** válasza:
78%
Szép kis alak lehetsz. Miután nem sikerült megdugnod a lányt, most eldobnád mint egy rongyot. De ahhoz persze már nincs tököd, hogy a szemébe mondd, inkább vársz, hogy rájöjjön magától. Mégis milyen lapot kellett volna neki vennie, mikor te heti rendszerességgel találkoztál vele eddig is?
2021. márc. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igazából nem akartam konfliktust, mert nem er annyit. Gondoltam, magatol csak leesik neki, hogy a baratsaga nem erdekel. Nem akartam megbantani, gondoltam, azaltal hogy nem keresem, szepen lassan ravezetem.
2021. márc. 28. 19:08
 6/6 anonim ***** válasza:
4-es, ment a pacsi. igazad van!
2021. márc. 29. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!