Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Veletek volt már úgy hogy...

Veletek volt már úgy hogy pályáztatok valakinek a barátságára, de az illető nem vette a lapot vagy fordítva a ti barátságotokra pályázott valaki, de nem akartatok az illetővel barátkozni?

Figyelt kérdés
Esteleg tudnátok példákat is írni erre.

2018. okt. 15. 11:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én azt tapasztaltam, hogy nem "pályáztunk" a barátságra. Csak megtörtént. Egyre több időt töltöttünk együtt, egyre több dolgot beszéltünk meg, egyre jobban megbíztunk egymásban. Ez nálam teljesen spontán volt, nem tervezett.
2018. okt. 15. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Most van egy csávó folyton írogat hogy találkozzunk unatkozik stb üljünk be egy sörre, felugrik ha raerek mindegy nem megyek bele, de az ember nem kicsit alkesz. Nekem meg nincs kedvem minden nap inni, nemcsak a pénz miatt, hanem engem is lehuz morálisan is, mindig szar a kedve panaszkodik stb. És én is elkezdtem azmiatt rendszeresen inni, más programot meg elképzelni sem tudok avval a csavoval.

Kicsit szar embernek érzem magam, mert már nem 1x hazudtam neki h ezért még azért nem érek rá, de hát ez van....

2018. okt. 15. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Másik meg egy csaj, akivel kicsit túl jóra lettünk, sőt kicsit át is leptük azt a bizonyos határvonalat.

De én nem akarom úgy őt, szóval őt is elkezdtem kerülni, amiért megint szarul érzem magam, de legalább én nem rabolom az idejét hogyha tudom, hogy nem lehet belőle komolyabb dolog.

2018. okt. 15. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen,én is úgy tapasztalom a spontánul kialakult barátságok a legjobbak.
2018. okt. 15. 12:27
 5/7 anonim ***** válasza:
Mire gondoltál mikor kiírtad a spontánt?
2018. okt. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Arra,hogy erőltetés nélkül megy
2018. okt. 15. 12:42
 7/7 anonim ***** válasza:
Munkakapcsolatban voltam egy illetővel. Sokat és jókat beszélgettünk, barátság is kialakulhatott volna talán, csak idő előtt megszűnt a munkakapcsolat. Most meg hiába próbálom vele tartani a kapcsolatot, nem megy, annyira elfoglalt.
2018. okt. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!