Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A főnök vajon vette a lapot...

A főnök vajon vette a lapot amikor az Illés: Ne gondold számának dalszövege került ki az ajtajára szögezve?

Figyelt kérdés

Egy kis huncut a munkahelyen arra vetemedett hogy az Illés: Ne gondold számának dlaszövegét kiszögezte a főnöki iroda ajtajára. A dalszöveg mindenkinek ismert lehet de néhány sor külön kiemelendő:

Ne hidd azt, oh, ne,

Hogy letagadhatod:

Mások dolgoznak helyetted

Míg szerepedet játszod,



Vajon a gyökér vett a lapot? Mert a lap villámgyorsan lekerült és utána „furcsa” feje volt a főnöknek egy darabig. Amúgy vadparaszt feje van, de veszett vadparaszt feje lett.



Illés: Ne gondold!


Ne gondold, oh, ne,

Hogy tied a világ!

Nem fog mindig a szerencse

Könyörögni hozzád,

És ha még most tied a szó,

Ne hidd, hogy így marad örökre,

Ajánlom, tűnjél el a színről sietve!



Ne hidd azt, oh, ne,

Hogy letagadhatod:

Mások dolgoznak helyetted

Míg szerepedet játszod,

Egész más most ez a világ,

Jobb lesz, ha végre már megérted,

Az idő lassan-lassan eljár feletted.


2017. jan. 29. 09:45
 1/9 anonim ***** válasza:
48%
:DD
2017. jan. 29. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
63%
Annyira prosztó ez az "utálom a főnököt mert ő sokat keres én meg nem" hozzáállás. Ha ennyire utáljátok dolgozzatok máshol vagy indítsatok saját vállalkozást. Ja persze, a havi fix kényelmesebb.
2017. jan. 29. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Fatal_3rror_ ***** válasza:
100%
10:40...hagyd rá, ez a kérdező minden nap hozza a kötelező "köcsög a főnököm" kamukérdést. Szerintem erre maszturbál.
2017. jan. 29. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ezt én sem értettem, nálunk nem a főnök volt a köcsög, hanem úgy összességében otthagytam és ennyi, nem szidom otthon a helyet tovább így mindenkinek jobb. Aki meg szidja de ugyanúgy nem változtat az saját maga ellensége.
2017. jan. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

" Aki meg szidja de ugyanúgy nem változtat az saját maga ellensége."


De a kettő mégis miért zárná ki egymást? Változtatok ami idő (új hely találása) de addig is szidom.

Hol itt a gond?


Főleg itt Agyarországban ahol millió ember szidja ezt vagy azt a politikai oldalt de amikro választások vannak az emberek legalább fele lusta felemelni a valagát meghúzni az ikszet.De pofázni azt tud.

2017. jan. 29. 18:36
 6/9 anonim ***** válasza:
De látod te is csak "pofázol" és nem cselekszel.
2017. jan. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hát ezzel a kis üzenettel már többet tettem mint a cégnél bárki.
2017. jan. 30. 18:56
 8/9 anonim ***** válasza:

Ugyanmár!

Alsó tagozatban, amikor megtanul írni a kisgyerek, akkor divat a cetlizés, az írás örömének a kedvéért.

Egy felnőtt ember már odaáll a főnök elé szemtől szembe.

Nem sunyin és arctalanul cetliket szegel az ajtajára.

Infantilista és gyerekes. Szinte szánalmas.

2017. febr. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

"Egy felnőtt ember már odaáll a főnök elé szemtől szembe. "


Egy felnőtt ember odaáll a dolgozója elé és közli vele: nem kapsz túlórapénzt. Nem hónapokon keresztül ígérget a semmire.

Egy felnőtt ember nem teszi meg azt hogy kiírja a dolgozóját szabira mert a szabit ki kell adni de közben berendeli dolgozni és megfenyegeti ha szólni mer kirúgja.

Egy felnőtt ember egy főnök nem hazudik szemétkedik patkánykodik lop csal reggeltől estig.

2017. febr. 3. 17:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!