Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Minek örülne egy fiú a születé...

Minek örülne egy fiú a születésnapjára?

Figyelt kérdés

Kb. 7 hónapja jóban vagyok egy fiúval, akivel az egyetemen ismerkedtünk meg. Tényleg csak barátok vagyunk, semmi több. Közeledik a születésnapja, de sajnos fogalmam sincs, hogy minek örülne egy 27 éves fiú. Tortát rendeltem neki, de ezen kívül valami tárgyi ajándékban is gondolkodom. 30-40 ezer forintot szeretnék rászánni.

A közigazgatásban dolgozik elég magas pozícióban, de a munkájával kapcsolatos dolgot nem szeretnék venni neki. Nagyon szereti Magyarországot, de azért mégsem lehet neki magyar zászlót venni. :)

A focit imádja, de csak nézni. Most szerintem nem lehet focimeccsre jegyet venni, de ha lehetne, akkor sem lenne jó ötlet a jegyvásárlás, mert azokra a meccsekre, amik érdeklik, előre megveszi magának a jegyet. Ronaldót szereti, de egy 27 éves szerintem már nem örülne egy Ronaldós bögrének/párnának.

Közös programot nem nagyon szeretnék (gondolok itt szabaduló szobára vagy hasonló dolgokra). Annyira azért nem vagyunk jóban + gondot okozna neki eljönni a munkahelyéről és nem is vagyok biztos abban, hogy tetszene neki. Élményvezetés és hasonlók is kilőve, nem rajong az autókért, nincs is neki.

Parfümöt már kapott tőlem, ezt szerintem nem lenne jó újból ellőni. Bögrét, csokit, könyvet már szintén vettem neki, szülinapjára valami különlegesebbet szeretnék.

Sportol, fut és edz is napi szinten, de mindene megvan és sajnos nem is tudom mekkora ruha kéne rá, a vírus miatt pedig most nehéz lenne kicserélni ha méretben nem jót vennék neki.

2 mobilja van, de mindene megvan hozzájuk, egyedi tokot felesleges lenne csináltatni, mert nem vihet be csicsás dolgokat a munkahelyére, gondolkodtam vezeték nélküli töltőn az iphonejához, de az is van neki.

Persze örülök annak, hogy mindene megvan, de így most elég nehéz helyzetben vagyok, mert fogalmam sincs, hogy minek örülne.

Ékszereket nem hord. Karkötő kizárva, azoktól rosszul van. :)

A dísz toll szerintem nagyon elcsépelt. Pénztàrcát illetlenség lenne venni neki, de persze az is van neki. Nem iszik szerencsére, úgyhogy egy drága italnak sem örülne. Napszemüvegen gondolkodtam, de nem tudom, hogy most melyik márka és stílus a menő. Gondolom most azt is csak online tudnék neki rendelni.


Hogy őszintén bevalljam, fogalmam sincs, hogy egy 27 éves fiú minek örülne. A 30-40 ezres keretből mit vennétek magatoknak? (A legújabb Playstationt emlegeti folyamatosan és iwatchot szeretne magának venni, de ezek nyilván az én keretemből nem jönnének ki)


22/L


2021. márc. 28. 14:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
30-40 ezer forintot szánnál rá? Jesszus...:S
2021. márc. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nyilván ha 10 ezerből kijönnék, nem lenne probléma, de nagyobb keretből jobban lehet “gondolkodni”.
2021. márc. 28. 14:04
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Én konkrétan rosszul érezném magam, ha ilyen értékü ajándékot kapnék. Fontosabb az, hogy megemlékezik róla, és valami személyes apróságot ad.

Kaptam már rajzot, kézzel készitett karkötőt, nyomtatott egyedi bögrét... Többet ér az ilyen, legalábbis nekem...

2021. márc. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
"Közös programot nem nagyon szeretnék (gondolok itt szabaduló szobára vagy hasonló dolgokra). Annyira azért nem vagyunk jóban". Ha annyira nem vagytok jóban, akkor miért költenél rá 30-40 ezret?
2021. márc. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Ha még nincs neki, és szereti a videojátékokat akkor lepd meg egy hordozható konzollal: [link]
2021. márc. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

7 honapja ismered, elhalmozod ajandekokkal, de csak egy haver..

Kerdezo, 22 evesen lehetne picit tobb eszed :D Ne akard megvenni a szeretetet, felesleges. Ha egy random pasi igy ramakaszkodna, ajandekokat venne, kifutnek a vilagbol.


Vigyel neki egy szelet tortat aztan csokolom. Es ne fuss ennyire utana, nincs ertelme :)

27 eves ferfirol beszelunk, de ugy beszelsz rola, mintha 12 eves lenne. Most vagy a csavo ennyire gaz, vagy te kommunikalsz valamit rosszul :D

(Csak ugy halkan megkerdeznem, hogy es te egyaltalan kaptal mar valamit tole, vagy egyoldalu ez a dolog? )

2021. márc. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

A férjemnek nem veszek rendszeresen ilyen drága holmikat... o.O és így, hogy még egy éve sem ismered, már egyszer vettél neki drága parfümöt, gondolom karácsonyra.

A pasik csak szólok, nem így működnek, nem fog beléd szeretni ezektől...

Amúgy csináltatnék neki valami jópofa pólót, saját mintával, idézettel, ami ilyen kettőnk közötti jelentőséggel bír.

2021. márc. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Valószínűleg rosszul kommunikáltam. Nem akarom “megvásárolni” a szeretetét, de mivel komoly emberről beszélünk gyerekes hülyeségeket és elcsépelt dolgokat sem szeretnék venni neki. Nekem lenne kényelmetlen a szituáció, ha egy általam fűzött karkötőt kapna amit soha sem tudna hordani.

Kapott már saját készítésű ajándékot, gondoltam, hogy kreatív leszek egy kicsit, persze örült neki, megköszönte, de azóta sem emlegeti, érzem, hogy nem örült neki.


Ő valóban az az ember, aki egy szelet sütinek is úgy örül, hogy majdnem elsírja magát, de azért a szülinap mégis más. Szelet sütit alapból “kap”, amikor itt van.

2021. márc. 28. 14:49
 9/15 A kérdező kommentje:
A közös programot pedig pont azért nem szeretném, hogy ne érezze azt, hogy “rá akarok mászni”. Valóban túllőttem az ajándék értékével, de ha mondjuk lenne egy jó ötlet, ami kb. ennyibe kerül, akkor ennyit még tudnék rá szánni.
2021. márc. 28. 14:51
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Félre értettél. Nem arra céloztam, hogy túl lőttél az értékkel, hanem inkább a túllövés miértjére. Más a prájára nem költene ennyit, mi az, ami miatt ennyit érne neked ez a barátság, ha elmondásod szerint annyira nem is vagytok jóban? Nagyon úgy néz ki, mintha többet is el tudnál képzelni barátságnál.
2021. márc. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!