Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » MIT tegyek? Tudnáttok tanácsot...

MIT tegyek? Tudnáttok tanácsot adni? Nem tudok barátkozni barátságot kötni, kialakítani!

Figyelt kérdés
Vagyis tudok jópofizni meg ilyennek ,de kapcsolat kialakításra képtelen vagyok valahogy nem megy. A barátaim is mind velem alakítottak ki kapcsolatot vagyis tartottak meg ,mert általában csak a legelején mosolygok ,mivel nem érdekelt annyira ,hogy vannak barátaim ,de mindig voltak.Most egyre kevesebb van az egyik le is szólt emiatt.Néha ,olyan személytelennek érzem magam ,mert a barátaim barátait fogyasztóm és szeretnék én is több barátot

2018. febr. 2. 21:08
 1/2 anonim válasza:

Nem vagy menő attól, ha 20 "barátod" van. Elhiheted nekem.

Egy legyen, s az őszinte, becsüld meg.

Biztosan van a pár megmaradt ember közül, olyan, akiben megbizol s tudod h számíthatsz rá... számíthasson ő is rád.

És ne keverd a haverokat a barátokkal, nem mindegy. Másodikból kevés van, vagy egy sincs.

2018. febr. 3. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 HaEv ***** válasza:

Kedves Kérdező!

A felnőtt, érett barátság alapja nem a számokban rejlik, ahogy fent is mondták már.

Nem vagy kezdeményező típus. Ezen tudsz változtatni.

De a barátok soha nem bánnak így veled! Ezek nem barátok, ezekkel maximum együtt lógtok!

A barát elfogad olyannak, amilyen vagy! Ha barátokat akarsz, légy jó barát! Közös érdeklődési kör, valami, amit együtt csináltok és elfogadjátok egymást! Ez érettség kérdése is.

A személytelenség az, amikor valójában azt sem tudod, kik azok, akikkel együtt lógsz. És semmi köze ahhoz, hogy hogyan ismered meg az új ismerőseidet.

A minőség mindig fontosabb, mint a mennyiség!

2018. febr. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!