Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nem barátkozni akart, igaz?

Nem barátkozni akart, igaz?

Figyelt kérdés

Elkezdtem levelezni egy velem ellenkező nemű személlyel. Először még ő írta, hogy barátság jöhet szóba, mert párja van. Mondtam nálam is, mert én pedig nem jöttem ki sehogy lelkileg a volt kapcsolatomból. Szuperül megértettük egymást, nagyon jól elleveleztünk. Szóba került a tali. Hétköznapra javasoltam rövid összefutást kis sétát, beszélgetést. Ő azt, hogy mivel minden zárva ahová beülhetnénk, egy hétvégi nap menjünk fel hozzá beszélgetni, filmet nézni.

De mondtam nekem nem jók a hétvégék, hétköznap egy rövid sétára futnék össze. Remélte, hogy jó lesz nekem valamelyik hétvége és a végén olyanokat írt, hogy alkoholt is inna, mert úgy könnyebben oldódik társaságban, azután azt, hogy ő poligám. Nagyjából azt válaszoltam, mint addig és kijelölt, azóta se ír.

Mit nem lehet azon felfogni, hogy valóban "csak" barátkoznék, mert lelkileg nem jöttem ki az előző kapcsolatomból? Miért pazarolta az idejét egy csomó írással, ha eleve tudta, hogy többet akar?


2021. ápr. 8. 20:23
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mer csak le akart qrni...
2021. ápr. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom te lány vagy, ő meg fiú. Hát ezen én már nem lepődök meg, a legtöbb srác akivel valaha leveleztem a neten szintén ez lett a vége. Én az elején leszögeztem, hogy csak barátkozni szeretnék, ami nekik oké is volt, legalábbis ezt mondták, aztán később már nyomultak, meg többet akartak, és utána ők se írtak többet miután közöltem, hogy még mindig csak barátkozni szeretnék. Sajna még nem volt szerencsém olyan sráchoz a neten akinek elég lett volna a barátság, a mai srácok 90%-a már csak ilyen. Gondolom azt hitte, hogy majd sikerül téged becserkésznie és meghódítania, ezért írt annyit.

Mondanám, hogy lehet, hogy félre értetted, és nem akart veled kikezdeni, de az, hogy megírta neked, hogy poligám az pont az ellenkezőjére utal.

2021. ápr. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A férfiak nem levelezni akarnak ... Erre rájöhettél volna magadtól is. És azért kezdett el veled cseverészni, mert fel nem merült benne, hogy van olyan ember, aki számára ez nem nyilvánvaló!
2021. ápr. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Mivel csak egy álarc volt részéről ez a kedves, barátkozós személyiség azért, hogy a bizalmadba férkőzzön.

Látta, hogy lelkileg is most gyenge vagy a szakításod miatt, és ugye sok - sok szép szóval, kedveskedéssel az ilyen nők gyakran könnyen megfektethetőek.

Ezt gondolta, hogy te is ilyen lány vagy. Aztán kiderült, hogy nem fogsz vele ágyba bújni, így nem pazarolja rád tovább az idejét.

2021. ápr. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
27%
Milyen munkakörben dolgozik? Lehet, hogy beszélgetésekért kapott alamizsnát, aztán felszívódott. ;)
2021. ápr. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ezt hogy érted #5-ös?
2021. ápr. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én is kivétel nélkül így jártam mindig, ezen az oldalon is többször.

Rám ír valaki valamelyik válasz kapcsán. Elkezdünk dumálni.

Írom az elején ahogy szóba jön, hogy nem ismerkedni vagyok itt, szex partnert meg végképp nem keresek.

Jaj de jó, ők is pont így vannak vele, szuper.

Aztán kezdődnek a kétértelmű utalások és a végén vérig sértődnek, hogy nem akarok randizni, nem, tényleg nem küldök meztelen képet és társai.

Néha úgy érzem, nem egy nyelvet beszélünk.

2021. ápr. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Sajnos ismerős helyzet. Én is jártam már így, csak az én esetemben a srác nagyon magára vette, hogy a tomboló járvány közepén nem akarok 200 km-t utazni.. pláne nem 2 levélváltás után. Szerintem nem érdemeltem meg azt a hangnemet, de őt minősíti.

Az a helyzet, hogy az esetek igen nagy többségében, ha nem mindig, a fiúk nem épp barátságot akarnak ilyen beszélgetésekből kihozni..

2021. ápr. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Én férfiként ugyanezt tapasztalom a nőkkel. Van párom, mégsem világos, hogy maximum barátkozni akarok.
2021. ápr. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!