Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Veletek előfordult már, hogy...

Veletek előfordult már, hogy valaki barátkozni akart veletek, de ti lekoptattátok?

Figyelt kérdés
Nincs semmi gond a csajjal, jól el lehet vele beszélgetni. De fura érzésem van vele kapcsolatba, nagyon mesterkélt és sokszor nem gondolom őszintének. Nagyon rám van kattanva, állandóan közös programot akar velem csinálni, menjünk strandra, McDonald's-ba, meghív magukhoz kerti partyra... Nem tudom megmagyarázni, de rossz előérzetem van vele kapcsolatban, nem bízok meg benne. Újabban kitalálok mindenfélét, hogy miért nem tudok vele menni, mert egyedül is szívesebben vagyok, mint vele.

2018. júl. 30. 21:10
 1/3 anonim válasza:
100%

Nekem ez nagyon ismerős érzés..

Én is ugyanígy voltam..csak én fiúval. Állandóan programokat talált ki, és minden lépésemet figyelte.. de nekem ebből elegem lett, és hamar lekopott. Szerintem hogyha te nem törődsz vele, akkor majd úgyis megunja a "zaklatást".

15/L

2018. júl. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Metionin ***** válasza:
100%
Igen, diákmelón egy csaj nagyon nyomult pedig semmi közös nem volt bennünk. Mindig jött utánam, szünetben mellém ült, volt hogy átkérte magát az én gépemhez. Elég pletykás is volt, agyi szinten meg kb. egybites. Kb. az éjjel-nappal budapest meg a diszkók és plázák világában élt, meg valami divatbloggerekről szövegelt állandóan. Fogalmam sincs hogy mit akart tőlem, az ilyen embereknek én általában unalmas vagyok.
2018. júl. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Igen, rengetegszer.

És még volt hogy én voltam a köcsög, hogy miért nem hallgatom a mindennapi rinyáját a csajnak.

De olyan is volt, hogy valakit le akartam koptatni, utána több éves barátság lett belőle.

2018. júl. 30. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!