Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek mi fér bele két...

Szerintetek mi fér bele két ellenkező nemű fél barátságába?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 9. 07:00
 1/6 anonim ***** válasza:
41%

Hát ahogy itt a gyakorin olvasgatok, elég sok minden. :)

Én meg szimplán nem hiszek ilyenben. De biztos én vagyok rosszul kódolva. Ugyanis ha valaki szimpatikus, kedves, BÁRMIT elmondhatok neki, számíthatok rá, stb. az már egy idő után nem barát.

2021. ápr. 9. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Alapvetően hasonlóan gondolom én is, bár van olyan barátom, akivel szinte mindent meg tudok beszélni, de abban az esetben mindketten tudjuk, hogy barátságról van csak szó.
2021. ápr. 9. 07:23
 3/6 anonim ***** válasza:
85%
Erre szokták azt mondani: Ellenkező neműek között van barátság, de a végén az egyik fél mindig szomorú.
2021. ápr. 9. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
97%

Nekem van két ellenkező nemű nagyon jó barátom.

Egyik 6 éves korom óta az életem része, azzal inkább testvérként tekintünk egymásra.

A másikat 16eves koromban ismertem meg, randinak indult, de egyikonk sem érezte, hogy ez nekünk menne.

Most 27eves vagyok, napi kapcsolatban vagyunk, mindkettőnknek van párja, és azok is ismerik egymást, és mindenki tök jól kijön a másikkal, sehol nincs féltékenység, mert egyszerűen nem adunk rá okot.

De mi meg puszit sem adunk találkozáskor, nem azok a fajták vagyunk. Nekünk a beszélgetésen, és azon kívül, hogy mindig számíthat ránk a másik, más nem fér bele.

2021. ápr. 9. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.
2021. ápr. 9. 08:19
 6/6 anonim válasza:
68%
Szerintem minden belefér, és talán még meg is erősödik a bizalom a kapcsolatban. Nem nagyon szokott férfi és nő között olyan barátság kialakulni, amelyikben nem merül fel a nemi vágy. Akkor szokott testiség nélküli barátság kialakulni, ha nagy a korkülönbség, vagy az egyik fél sérült.
2021. ápr. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!