Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Bármit teszek egyszerűen...

Bármit teszek egyszerűen képtelen vagyok bármelyik ellenkező nemű emberre barátként tekinteni. Mit tudok tenni ez ellen?

Figyelt kérdés
2020. jún. 25. 19:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Miert kene tenni ellene? Nem is kell baratnak nezni öket.


Nekem is pl egy srac haverom sem lenne ott mellettem a bajban max ha cserèbe kér ezt azt, csak a lanybarataimra szamithatnék.

2020. jún. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Te ilyen vagy, fogadd el magad.Az emberek nem egyformák.
2020. jún. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Megtenném de nagyon zavar hogy egyszerűen képtelen vagyok beszélgetni velük anélkül hogy ne azon gondolkodnék hogy vajon lesz e köztünk valami vagy nem érdeklem vagy akármi. Ha nem nehezítené meg az életem akkor elfogadnám de így nem tudom és tenni szeretnék valamit hogy ne így legyen.
2020. jún. 25. 19:27
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Barátkozz olyanokkal akikhez nem vonzodsz, aztán amikor már ráérzel a dolog nyitjara, könnyebb barátkozni a többiekkel is.
2020. jún. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Semmit nem tudsz ez ellen tenni, nem benned van a hiba. Minek barátkozik egymással két olyan ember, akik elméletileg járhatnának is? Ezt sosem fogom megérteni. Azt a dumát nem veszem be, hogy "nincs meg a kémia". Akinek a külsejétől elhányod magad, azzal barátkozni sem tudsz. (Ez azonos neműeknél is így van.)


Melegek és vér szerinti rokonok kivételek.

2020. jún. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
Nyugodj meg, egy egészséges férfi vagy nő, nem nagyon tud a másikra nemi vágy nélkül tekinteni. Én 65 éves vagyok, de soha nem sikerült nemiség nélküli barátságot ápolni ellenkező neművel. Úgy hogy nyugi.
2021. ápr. 16. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!