Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy rázzak le magamról...

Hogy rázzak le magamról azokat az embereket, akik folyamatosan az ezo, meg vallási témákról beszélnek?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 13. 11:33
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
Tiltsd le őket mindenhonnan ahonnan tudod. Ha élőben találkozol valakivel akkor meg találj ki valami hogy miért nem érsz rá beszélgetni stb. Ha végleg le akarod őket rázni akkor köss bele abba amit hiszek, attól. egy életre megsértődnek.
2021. ápr. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%
Ha örökkre le akarod rázni őket, csak észérvekkel mond meg, szerinted miért hülyeség a vallásuk. garantáltan otthagynak egy életre.
2021. ápr. 13. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi! Közben látom, hogy elírtam: "rázzam" akart lenni.
2021. ápr. 13. 12:11
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak egyszerűen! Én is írtam volna neked mit mond a Biblia a járványról, vagy a jövőről de nem teszem! Ha nem érteném meg, vagy mások, mond el mégegyszer! Nem érdekel! Ennyi. Így kell túllépni rajta.
2021. ápr. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
En barataimat is sertettem meg durvan sajat erdekemben. A durva megsertes abbol allt, hogy a kedves finom celzatos mondatok leperegtek roluk. Utana magyarul erthetoen fogalmaztam, es erre vagdalkozni es vadaskodni kezdtek. Erre mondtam, hogy akkor ennyi, kesz.
2021. ápr. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 moozygoo ***** válasza:
Fikázd az ezo dolgokat és eltűnnek
2021. ápr. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Mond meg nekik, hogy menjenek fenébe,nem kell finomkodni.
2021. ápr. 19. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!