Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Csak szerintem lehet hogy...

Csak szerintem lehet hogy megkedvelt a személy? :D

Figyelt kérdés

Vagy is arra gondolok ha mondjuk van egy ismerősöd de facebookon nem az! Ismerősnek jelöl de törlöd mert nem ismered annyira vagy nem kedveled a személyt. Amikor lejár ez a törlés, újra jelöl és vissza igazolod.

Ti miért igazolnátok vissza és milyen gondolatok jutnának eszetekbe?



2021. ápr. 21. 13:03
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Az jutna eszembe, hogy ez a facebook jelölgetés egy orbitális marhaság, következtetni bármire ebből nem lehet. Van egy halom ember aki bejelöl, de nem is ismerem, van egy halom, aki ismerős, de az utcán se köszön, van egy halom, aki bejelöl, de a való életben utáljuk egymást és van 6-7 ember akit élőben is kedvelek és facen is aktívan chatelünk.
2021. ápr. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hasonlóan jártam: egy munkatársam rám írt munka miatt, bejelölt. Visszajelöltem, majd beszélgettünk egy magán dologról, majd letöröltem, mert flegma voltam, majd visszajelöltem, majd összekaptunk, és az év elején töröltem. Pedig bírom, kedvelem, csak nem tudok-, nem akarok vele semmit sem kezdeni, és nem érzem/látom értelmét, hogy jelölve legyünk egymásnak, amit (tbk.) szerintem ő sem ért, hogy miért nem akarom őt...

Tehát:

Szerintem a kérdező esetében is valószínűsítem, hogy igen, valójában kedvel az illető.

2021. ápr. 21. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!