Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Emberek, ha egy bénább külsejű...

Emberek, ha egy bénább külsejű ember viselkedik magabiztosan, lehet, hogy beképzeltnek fogjátok tartani, míg ha egy jó külsejű személy teszi ezt, lehet, hogy magabiztosnak fogjátok értékelni?

Figyelt kérdés
2020. júl. 14. 10:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
52%
Lehet.
2020. júl. 14. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Van különbség a magabiztosság és beképzeltség között, normális ember meg tudja különböztetni a kettőt egymástól.
2020. júl. 14. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Alapvetően a magabiztosság szerintem azt jelenti, hogy nem remegve szólal meg, ki tud állni magáért, és nem omlik össze egy negatív kritikától.


Amikor már henceg valaki, vagy nyíltan saját magát dicsergeti, esetleg bunkó / lekezelo / nagyképű, az már szerintem nem magabiztosságot jelent.


Szerintem külsőtől függetlenül ítélik meg ezeket a tulakdonsagokat az emberek. Tehát a magabiztossaggal semmi baj, a nagykepuseg viszont mindenhogy gáz.


(25N)

2020. júl. 14. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Nem tudom, hogy az emberek többsége ennyire leragadt a gyerekkorban, mert felnőttként sem fogják fel, hogy nem csak a popsikára, pofikára lehet magabiztosságot, önbizalmat építeni.
2020. júl. 14. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

4


És mégis valamiért a jó külsejű emberek olyan magabiztosnak, lazának tűnnek, mintha az életben semmi gondjuk nem lenne, max akkor bosszúsak ha egy édeshármas nem jön össze.

2020. júl. 14. 13:07
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Kivéve ha társkeresési célból nyomul, mert azt gyűlölöm, ha valaki nem veszi észre, hogy nem vonzódok hozzá, ennek ellenére erőlteti magát szexuális értelemben és az intim szférámba gázol.


De vannak barátaim, akik nem egy matyóhímzés és imádom őket a magabiztosságuk miatt. Poénosabbak, jobb a társaságuk, könnyebb velük az élet és én is jobban el tudok lazulni. A munkában pedig egyáltalán nem releváns a külső számomra és valahogy aki magabiztos, azon jobban érzem, hogy jó szakember vagy jobban a főnököm.

2020. júl. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

"max akkor bosszúsak ha egy édeshármas nem jön össze"


Ja jó, azt hittem, igazi a probléma, nem pinahiány, elnézést.

2020. júl. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Kivéve, ha mellé igénytelen is az illető, és a téma a szépség vagy a társkeresés (pl. folyamatosan nála sokkal igényesebb embereket hajt, és fal van háborodva, ha egy ilyen "kincset" elhajtanak).
2020. júl. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

8


Mit értesz igényességen?


Mi egy igényes csajhoz illő pasi szerinted?


Zuhanyozzon naponta? Mosson fogat naponta kétszer? A körmei legyenek rendben? Járjon fodrászhoz? A ruhái legyenek tiszták?


No ezeket én egytől egyig hozom, akkor holnap fullos nőre hajtok, mert nekik úgyis az igényesség az első! Hurrá!

2020. júl. 14. 19:45
 10/13 anonim ***** válasza:
Ezeket értem igényesség alatt, igen. Az más kérdés, hogy a fullos nőnek nem biztos, hogy elég az, ha igényes vagy. A kérdés arról szólt, hogy egy kevésbé előnyös külsejű embert, ha magabiztos, beképzeltnek tartok-e. Attól, hogy nem tartom beképzeltnek, nem fogok vele összejönni, ha nem jön be arcra. Szóval csak akkor, ha a visszautasítás nem tör meg.
2020. júl. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!