Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nem érzitek gáznak, kínosnak...

Nem érzitek gáznak, kínosnak amikor fotóznak titeket?

Figyelt kérdés
Pl megkéred egy barátod/barátnőd h csináljatok képet. (Ő fotóz teged) Nem kínos? Nekem mindig az, úgy érzem hogy idegesítem, terhelem az illetőt 😅😕

2021. ápr. 24. 23:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Nálunk nem okoz gondot. 42N
2021. ápr. 25. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
52%
De igen, nem is kérek meg senkit ilyesmire, sőt ha valaki önszántából akar lefotózni azt sem engedem. Nagyjából 10 éve nem készült rólam kép
2021. ápr. 25. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
75%
De, nekem is az.
2021. ápr. 25. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

ugyanúgy, mint minden mást, ezt is szokni kell. ami szokatlan, az mindig furcsa érzés. úgy lehet leküzdeni, hogy minél többet csinálod, megszokod és már nem lesz furcsa, szokatlan érzés.


akiről sosem/ritkán készül kép, ezért furcsénak érzi és emiatt továbbra sem hagyja, az sikeresen konzerválja ezt az állapotot, ahelyett, hogy változtatna. a változás mindig szokatlan, furcsa, mert ki kell lépni hozzá a komfortzónából.

viszont a komfort zóna unalmas, állandó, ezért fejlődni sem nagyon lehet az elhagyása, változtatás nélkül. persze, hogy milyen változást keresel, az a te döntésed. azokra a dolgokra nyiss, ami neked fontos, ne mások mondják meg, mit hogyan csinálj. érdemes megfontolni.

2021. ápr. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Attól függ ki és miért fotóz. Meg milyen ruhában, milyen pózban :D
2021. ápr. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
egy szép kilátóhelyen fotóz, vagy a plázában az új nacidban?
2021. ápr. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!