Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csináljak, ha utálok...

Mit csináljak, ha utálok emberek között lenni a munkahelyen és nem tudok nyitott lenni mert mindenkiben csalódtam?

Figyelt kérdés
Rossz kedvem van mindig és utálok emberek között lenni, a párom családjával is távolságtartó vagyok, nem érdekel semmi ami történik velük.
2021. ápr. 27. 18:59
 1/5 anonim ***** válasza:
19%
Vonulj tanyára. Vegyel a fejedre Budha dobozt.
2021. ápr. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nem érdekelnek az emberek és akkor mi van? Nem kötelező beszélgetni. Én se szeretem őket nem is beszelgetek csak ha nagyon muszáj. Teszek rájuk magasról na bumm.
2021. ápr. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Miért csalódál?
2021. ápr. 29. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Végezd a munkádat, nem muszáj szocializálódnod.
2021. ápr. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én is folyton csalódom az emberekben...a barátaimban, sőt a férjemben is...a legrosszabb az egészben, hogy attól hogy megbántanak téged, még tudom hogy jó emberek...mármint alapból jó emberek, csak azt nem veszik észre ha beléd rúgnak...elég egy-két beszólás...
2022. dec. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!