Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért csinálja ezt ez a fiú?

Miért csinálja ezt ez a fiú?

Figyelt kérdés

Teljesen úgy viselkedik, mintha az anyját látná bennem, szeretné ha mesélnék neki.

(Nem mesét, hanem tanítanám dolgokra)

A határokat is próbálja feszegetni, hazudozik. (azért hazudozik mert érdekli mit gondolok a hazugságairól, és ezt ő mondta)

A leckében is tőlem kér segítséget és egyéb tanácsokat a sulihoz.Átlagos családi körülményekben nevelkedik, szóval nem

értem miért lett ő ilyen. Vagy csak szeretne egy "2." anyát akinek bármit el mer mondani?

Egyszerűen nem értem a viselkedését, pedig szeretném.

Én 17 éves lány vagyok, ő 14 éves fiú.



2021. ápr. 27. 23:49
 1/9 anonim ***** válasza:
95%
Lehet hogy az anyjától sosem kapott elég figyelmet és törődést
2021. ápr. 27. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
Lehetséges hogy érez is irántad valamit?
2021. ápr. 27. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
65%
Aranyos fiatal fiú.. De annyi idősen, mint te, biztos letagadná, hogy ilyet csinált. Egyszerűen nem tudja, hogyan foglalkozhatna veled, ezért fáraszt téged mindenfélével. Nekem is hasonló helyzetem volt pár napja. Mondjuk a fiu nálam idősebb volt. Én szó nélkül letiltom, vagy kéretlenbe rakom. Szívesen beszélgetek bárkivel, akár az ő dolgairól is, de ő regényekben leirt mindent és mikor mondtam neki, higy bocsi de nem érek rá, akkor is addig írta a regényeit meg hivigatott míg vissza nem írtam. Mikor meg mondtsm neki, hogy majd később írok, akkor leirt 3 Kis novellát, hogy ő neki nem baj ha nem írok ő tud várni és békén hagy... Egyszerűen mondd meg neki, hogy ha nála idősebb lánnyal akar beszélgetni, akkor ne viselkedjen kisgyerekként. Ha meg nem akarod leirni neki, akkor kuka, tiltás.
2021. ápr. 27. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%
3: Azt mért gondolod, hogy ez számítógépen történik és nem személyesen?...
2021. ápr. 28. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
59%
Jaj, ténykeg azt nem írta, sajnálom:), hát akkor ez esetben... Ne találkozz vele vagy nemtudom...
2021. ápr. 28. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Egyébként interneten ismerem csak. Amúgy szerintetek érdemes felette anyáskodnom?
2021. ápr. 28. 00:17
 7/9 anonim ***** válasza:
83%
Ezt neked kell el dönteni, ha jól érzed magad akkor csináld,ha nem akkor hagyd abba.
2021. ápr. 28. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nekem ez nem probléma, viszont nincs hozzá mindig erőm.
2021. ápr. 28. 00:27
 9/9 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem lehet csak egy nővért szeretne, de ha neked nem tetszik a szerep akkor mond meg neki és beszéljétek meg, ha neked ez valamilyen féleképpen teher, akkor ne csináld, mert ha bele szokik akkor elfogja várni.
2021. ápr. 28. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!