Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan kezdemenyezzek a huga...

Hogyan kezdemenyezzek a huga fele, ha a legjobb baratom haragudna ram emiatt?

Figyelt kérdés
Szoval a legjobb baratomnak a huga tetszett meg...Tudom gaz meg minden de ezt senki nem tudja, meg a legjobb baratom sem, mivel tartok attol, hogy megharagudna ram. Nem vagyok egyaltalan ilyen "ki vagyok mi vagyok" nagykepu gyerek, de valamiert ez mindenki szemebe furcsa ha a legjobb baratod osszejon a hugoddal...Amugy 16 eves vagyok, a legjobb baratom is 16, a huga pedig 14. Sokat szoktunk beszelgetni, ugy erzem erdeklem ot es nekem is nagyon bejon o. Amikor naluk alszom akkor is nagyon sokszor vagyok a hugaval, de semmi nem tortent meg. Gondolkoztam hogy elmondom de felek hogy mivan ha o csak baratkent tekint ram es hulyet csinalok magambol foleg a legjobb baratom szemebe? De igy meg csak ezen ragodok es nem tudok masra gondolni csak ra. Szerintetek mit csinaljak? 16F
2021. ápr. 29. 21:03
 1/2 anonim ***** válasza:
45%
Kezdemenyezz, erj hozza "veletlen" nezd meg hogy reagal, huzd picit az agyát. Ha ugy erzed nyitott, beszelgess vele nap mint nap, es hivd el valamire. Ott aprankent vedd be, es hoditsd meg. A baratod engedelye nem kell, valszleg csak rontana a helyzeten ha elore tudna mire keszulsz.
2021. ápr. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem barát húga az egyáltalán nem tabu.. Kezdeményezz nyugodtan.
2021. ápr. 30. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!