Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lehetséges, hogy azért ninvsen...

Girlll3 kérdése:

Lehetséges, hogy azért ninvsenek baráti kapcsolataim, mert nem vagyok szép?

Figyelt kérdés
Hiába vagyok kedves és nyitott, az embereket nem érdeklem. Barátnőim sincsenek, pedig szívesen kimozdulnék. Konkrétan azt érzem, hogy a sorsom az a magány. Érdemes egyáltalán kedvesnek lenni és nyitottnak? Humorom is van, tzdok szeretni, mégse kapok viszonzást, de lehet ennyi idősen nekem már mindegy.

2021. ápr. 29. 21:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy barátságban ilyesmi nem szempont. Egyszerűen még nem találtál úgy egymásra senkivel, hogy tartós barátság legyen belőle.
2021. ápr. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
1-es! Az lehet. De azt is észre vettem, hogy a hasonlóan szép nők együtt járnak mindenfelé. Pláza, bulik, koncertek, mozi. És én ebből kimaradok. Holott én is kimozdulnék és nem mindig egyedül.
2021. ápr. 29. 21:22
 3/5 anonim ***** válasza:
84%

Nagyon sok hasonló, sajnálkozós kérdésed van.=(

Ha az életben is ilyen vagy, akkor emiatt nem szivesen barátkoznak veled az emberek. Ha saját magad, egyedül és boldog tudsz lenni, és pozitiv érzések vannak benned, az vonzani fogja a többi hasonló embert, és te is vonzóbb leszel számukra.

Amig nem ilyen vagy, könnyebben kifogod társkeresőkön a furcsa hapsikat, akik csak arra mennek, illetve a sziamizu barátságokat.

2021. ápr. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Biztos vagyok benne h itt nem a szépséged (relativ) megléte/nemléte lesz a gond.

Szted mi lehet ezen kivül?

2021. ápr. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
51%
Tudom, hogy klisé, de kisugárzás. Szép és kevésbé szép embereken is vannak jelei az önbecsülésük mértékének. A szépség mindenképpen előny, de bizonyos fokon túl nem tudja ellensúlyozni az önmagunkkal való elégedetlenséget. Utóbbi a szépség hiányára még rá is dob egy lapáttal. Nekem a külsőm se túl jó, lélekben pedig mélyponton vagyok. Nálam sokkal rosszabb külsejű emberek is könnyebben tesznek szert kapcsolatokra.
2021. ápr. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!