Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Tegnap utaztam és szemeztem...

Tegnap utaztam és szemeztem egy lánnyal! Nagyon jó volt, szerintem kereste a figyelmemet. Mikor felálltam, hogy leszálljak a vonatról, kerestem a figyelmét és ráköszöntem, vissza is köszönt. Szerintetek jelenthet valamit?

Figyelt kérdés

A lányt kb egy hete kezdtem el látni. Amúgy nekem ez már haladás, hogy rá is köszöntem, mert nem szoktam amúgy.

Viszont vannak kételyeim:

-Van e barátja,

-Milyen fiatal.

Azt vettem észre, hogy a múltkor is megláttam egy lányt, na mondom olyan 20-21 éves lehet és kiderült hogy csak 16-17. Ez gáz. Most mi van, ha ő is ilyen fiatal? Én meg 23 éves vagyok.



2018. jún. 9. 08:00
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
23 évesen nem túl fiatal hozzád egy 17. Ez ne akadályozzon.
2018. jún. 9. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%
Közhelyes lesz, de a kor csak egy szám: Ha a külsőd tetszik neki, az azt jelenti, hogy kinézetre nem tudta leolvasni, hogy 23 lennél - vagy pont ellenkezőleg: le tudta olvasni, és tetszett neki. Ismeretlenül az alapján lehet meghatározni a kort hozzávetőlegesen - mint tudjuk - hogy körülbelül hány évesnek néz ki az illető. Mivel nyitottál felé, és ezt viszonozta, ez azt jelenti, hogy te sem vagy közömbös számára. Még néhány ilyen kis gesztust tegyél felé, és el fog kezdeni közelebb engedni magához. Akkor majd rá tudsz kérdezni, hogy hány éves, meg hogy van-e barátja.
2018. jún. 9. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ahhoz már elég idős, hogy köszönjetek egymásnak. De nem értem: mi az, hogy mi van? Semmi. Amúgy 17-23 nem gond szerintem. Gondolj bele: 3 év múlva 20-26, így már másképp hangzik ugye?
2018. jún. 9. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
2%
Szánalmas vagy. Te még hiszel a csodákban??:D
2018. jún. 9. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem értelek, Milyen csodára gondolsz?
2018. jún. 9. 09:46
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha szemez vele egy lányt, akkor tetszel neki, lépj valamit.
2018. jún. 9. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Láttam, hogy keresi a tekintetem, meg hogy ideges és feszült lesz. Amikor nem néz rám, akkor lassan rágózik, ha ránézek, akkor elkezd gyorsan rágózni. :)

Viszont, nem mosolyog, de mégis érzek valamit.

2018. jún. 9. 11:51
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

És arra gondoltál már, hogy... bemutatkozz neki? Legalább gyorsan kiderül, hogy bármi van, vagy csak azt gondolja,hogy valami perverz bámulja folyamatosan.

De most komolyan, mit vársz, hogy majd csoda történik, ha nem lépsz semmit?

2018. jún. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Jaa.. hogy ilyen csodára gondoltál. Hát igazából a vonaton nem nagyon lehet, mivel nyitott és nem nagyon szeretném, ha más is figyelne minket.
2018. jún. 9. 19:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!