Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan lehetne ezt kezelni?

Hogyan lehetne ezt kezelni?

Figyelt kérdés
Egyik nap egy érdekes dolog történt. Mamámmal elmentünk bevásárolni, bejött az üzletbe egy öregasszony is és engem alaposan végig mért a szemével (nem a kinézetem miatt, egyébként egy tökátlagos lány vagyok). Ez az öreg hölgy, nevezzük mondjuk Katinak, mamám egyik barátnőjének a szomszédja. Mamám barátnőjét nevezzük Júliának. Mesélték is mamámék, hogy Kati mennyire nem szereti Júliát, a szomszédját, mindig szidja és az ablakát megdobálja kővel, teljesen oktalanul. Én nem tudtam addig, hogy erről a nőről van szó, az üzletben láttam először. Csodálkoztam is, hogy mi olyan érdekes rajtam, ami miatt úgy megnézett. Még aznap a mamámmal el is mentünk Júliához, és amikor mentünk haza szembetalálkoztunk Katival. Kati elpanaszolta, hogy Júlia mit csinál a mamám háta mögött, megiszik hat üveg sört, aztán kiabál, kibeszéli mamámat, csúnyákat mond róla, azzal fenyegetőzik, hogy eltöri a két lábát, meg ilyenek. Mamám persze tudta, hogy ez nem igaz, Júlia szinte soha nem iszik alkoholt, a lábával is baj van, csak bottal tud járni, ő is elég öreg már, egyébként is egy nagyon kedves, barátságos személy, ezeket én is tanúsíthatom. Évek óta ismerem én is. Szóval fel se vettük amit mondott. Pusztán csak rosszindulatból csinálta. A kérdésem az lenne, hogy miért és hogyan lehet valakit ennyire gyűlölni? És mit lehet neki mondani, hogy észrevegye magát, senkit nem érdekelnek a hazugságai? Tudom, nem kell vele foglalkozni, de akkor is. Mi baja az ilyennek? Nem értem. Ti ismertek a környezetetekben hasonló, ilyen rosszindulatú, idióta embereket?
2021. máj. 7. 10:42
 1/1 anonim ***** válasza:
Ez elmebetegseg.
2021. máj. 7. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!