Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csináljak, ha a barátnőm...

Mit csináljak, ha a barátnőm játék függő?

Figyelt kérdés
Minden nap játszik 100 féle számítógépes játékkal, ezzel nem is lenne akkora baj, de engem is mindig hív, hogy játszak vele, és ezek tök fiús játékok, amik engem nem érdekelnek, és nagyon gyerekesek, én ezekből már kinőttem. Viszont ő ezt nem érti meg, egyiknap játszottam vele egyet, és nem viccelek, 10 órán keresztül játszottunk...nekem lenne egy csomó más dolgom, például tanulni, takarítani, meg úgy élni az életemet. Ő ezt napi szinten akarja csinálni, ami nekem egyáltalán nem fér bele, nem jut időm a hétköznapi dolgokra. Ráadásul azon a napon amikor 10 órát játszottunk, nap végére ki voltak száradva a szemeim, nagyon fájtak és szörnyen fáradt voltam, másnap meg kelhettem ugye korán az online suli miatt. Ő meg még folytatta volna, én szóltam neki, hogy bocsi, de mennék már fürdeni, aztán meg aludni. Ti mit csinálnátok? Eddig nem volt ilyen, viszont ő az egyetlen ember akivel jóba vagyok az osztályban.
2021. máj. 7. 14:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát játsz vele amikor tudsz időt szakítani erre beszéljétek meg hogy neked nem esik jól ennyit a képernyőnél tölteni.

Nyisd ki a szád barátom :)

2021. máj. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
1.Kinyitottam már, nem érti meg
2021. máj. 7. 14:46
 3/5 kicsibarany ***** válasza:
100%
Nem lépsz be a játékba és kész. Ha megunta akkor majd újra barátkoztok.
2021. máj. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Amikor kedved van, akkor csatlakozol hozzá, amikor nincs, akkor nem, nem kell túlbonyolítani. Vess be más ötleteket is, hátha kedvet kap valamihez. Ha meg nem, akkor ne erőltesd, nyiss szépen más emberek felé is, ne ő legyen az egyetlen akitől függsz.
2021. máj. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez számomra érdekes, hogy lány létére ilyen. Egyezz meg vele, hogy 1h. játék, de utána mást csináltok együtt.
2021. máj. 8. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!