Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Inkább lennétek magányossak,...

Inkább lennétek magányossak, vagy inkább FriendZone-ban?

Figyelt kérdés

Ha szerelmessek vagytok valakibe, aki nem szeret viszont, de jó társaság és ő lenne az egyetlen akivel jól ellehetnétek akkor barátkoznátok vele, vagy maradnátok társaság nélkül?


Az elmúlt 1 évben minden barátom eltávolodott és végül az egyetlen személy akivel jól éreztem magam, abba beleszerettem és hónapról hónapra romlott a barátság, mert én nem tudtam elfogadni, hogy nem tudok megtetszeni neki. Ezért már 2 hónapja nem találkoztunk. Nem is tudok azóta róla semmit.


Általa megismerhetnék új társaságot, de már nem szívessen szeretnék vele foglalkozni, mivel előbb-útóbb lesz valakije és az engem biztos nagyon kiboritana.


Emelett nagyon nehéz az ismerkedés a korona időszak miatt.



2021. máj. 7. 16:40
A kérdező szavazást indított:
(Fiú vagyok) A FriendZone-t választom
(Fiú vagyok) A magányt választom
(Lány vagyok) A FriendZone-t választom
(Lány vagyok) A magányt választom
Más véleményem van. Leirom kommentben.
31 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
91%

A friend zone a legmegalázóbb dolog a világon egy férfi számára .

Azt jelenti emberileg kedvellek de nem tudok potenciálisan mint férfi tekinteni rád . A lelki szaromat rád öntőm de a puncimat felejtsd el.

2021. máj. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Lány vagyok, egyiket sem választom. Keresek olyat, aki úgy bánik velem, ahogy megérdemlem és azt adja, amire vágyom. (Persze ha tudatosan választom a magányt, nem kényszerként, az más, volt 2 ilyen évem és nagyon jó volt.)
2021. máj. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Jó, de én egész életemben egyedül voltam. 2-2,5 évig voltam társaságban és nem akarok megint magányos lenni.
2021. máj. 8. 05:32
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek a kettessel, felállok, és keresek valakit
2021. máj. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
91%

A barátzóna nem embernek való. Mert az általában arról szól, hogy a nő éli az életét, a férfi meg szenved tőle.


Legalábbis én eddig így tapasztaltam, sajnos én hajlamos voltam bizonyos dolgokba többet belelátni.


Aztán egyszer mindig leesik nekem, hogy csak ki vagyok használva, meg különben is, úgysem kellek senkinek.


No mindegy, az ilyen barátzónás kapcsolatokat el kell engedni!


F

2021. máj. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
18%
Lepontoztalak
2021. máj. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%

Inkább a magány, minthogy valaki friendzoneba tegyen.


Nem tudnék valaki olyan barátja lenni, aki nekem halálosan tetszik, de ő semmi érzelmet nem táplál irántam. És ezzel csak magamat szivatnám meg.

2021. máj. 10. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Magány egyértelműen!
2022. nov. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!