Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek, ha már a sírás...

Mit tegyek, ha már a sírás kerülget a magányosságtól?

Figyelt kérdés

Mióta elköltöztünk, és iskolát váltottam, azóta nincsenek barátaim. Legalábbis olyanok, akikkel el lehetne menni focizni vagy valami. Van pár lány az osztályomból, akikkel jóba vagyok, de ha én hívom őket valahova, akkor mindig programjuk van, meg minden, de amikor más hívja őket valahova, akkor meg szaladnak.

Eddig elvoltam magamba egyedül, nézegettem sorozatokat meg filmeket, de ez már unalmas. Nem kicsit. Engem soha nem hív senki sehova,nem hiányzok soha senkinek. 3 hónap eltelt, a kutya nem keresett, és ha belegondolok, hogy még 3 hónap, elkap a sírógörcs.


Gondolkodtam azon, hogy beállok a városi lány foci csapatba, de ott van az egyik általános iskolai osztálytársam, aki folyton piszkált, és ott is piszkálna. Más sportot meg nemigen akarok kipróbálni, focin kívül szinte semelyik sportot nem szeretem. Meg alapból ők egy jól összeszokott csapat, több kemény év van mögöttük, és nem tudnám velük felvenni a tempót.


Már hiányzik a közösség, én nem bírom ezt hosszú távon. Pedig én elég introvertált típusú lány vagyok, én is meglepődök azon, hogy most társaságba vágyom, de nincs kivel.


2020. jún. 13. 11:17
 1/8 A kérdező kommentje:
Majd megint nem fogok tudni semmit beleírni a nyári esszémbe, mert semmi nem történik velem, semmilyen hatás nem ér.
2020. jún. 13. 11:19
 2/8 anonim ***** válasza:
33%
Keress barárokat, legyél nyitott. Ha a közeledben nem barátkoznak veled, keress máshonnan. Én az összes igazi barátom neten ismertem meg, az egyik másik országban lakik, de működik.
2020. jún. 13. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
58%
Ohh szegénykém :( szerintem próbáld meg azt a focicsapatot, lehet már változott az a csajszi, aki piszkált régen és normálisabb lett. Egy próbát megér. Vagy keress más sportot, jó csapatépítő, kapcsolatokra is szert lehet tenni és még egészséges is. Vagy nèzz ki esetleg valamilyen tábort a nyárra, kezdj bele valami új hobbiba, bármi. Ne fuss olyan szekér után, ami nem vesz fel. Ha nem keresnek, te se akaszkodj rájuk, majd ha akarnak valamit, akkor szólnak. Próbáld meg lekötni magad új dolgokkal, próbálj ki olyasmit, amit eddig még nem.
2020. jún. 13. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
76%
Szia! Én is halálra unom magam, 1 barátnőm van, vele is alig tudok találozni, ha van kedved barátkozni, írj!:) 15L
2020. jún. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
41%
Egy összeszokott csapatba beilleszkedni hosszú munka, főleg ha még fiatalok vagytok. Megpróbálhatnád szerintem, de számíts arra, hogy nehéz lesz, általában nem annyira befogadóak, legalábbis az én tapasztalatom alapján. Viszont annál jobb szórakozás, ha elég erős tudsz maradni, és meg tudod mutatni nekik hogy érdemes rád figyelniük. Mindenkiben benne van az érzés, hogy újnak jött, biztos béna, legegyszerűbben akkor lehet sportolókkal barátkozni hogyha vagy lenyűgözöd őket a tudásoddal, és közben nem szállsz el magadtól.
2020. jún. 13. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
De már annyi táborba voltam, már annyi helyen próbálkoztam, de senki nem zárt a szívébe, pedig én igyekszem. Senki nem hív el sehova, mindig elfelejtik a nevem. Már állandóan sírok emiatt, mert nem tudok senkivek kialakítani egy krva kapcsolatot, mert én egy selejt ember vagyok. Egy eldobandó kis korcs.
2020. jún. 13. 12:52
 7/8 anonim ***** válasza:
31%
Nem tudom, én világéletemben szerettem egyedül lenni, nem is vágyok igazán senkire sem...
2020. jún. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
78%
Nem lehet, hogy kicsit túl görcsösen próbálkozol? Elég kevés - az életben jó ha akad egy-kettő - akivel olyan igazán jó barátság kialakulhat. Legyél kicsit lazább, szerintem kiérezhetik az emberek ezt a kényszerességet, ragacsságot, hogy neked mindenképp kell valaki magad mellé. Nem mindenki barátkozik könnyen, ettől nem leszel se selejt, se korcs. Legyél türelmesebb, maradj nyitott, járj el helyekre és majd talán szerencséd lesz és találkozol a megfelelő emberekkel.
2020. jún. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!