Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért azok próbálnak meg...

Girlll3 kérdése:

Miért azok próbálnak meg barátkozmi velem, akik nem szimpatikusak?

Figyelt kérdés
Általában első ránéztire nem szimpatikusak és mindenféle gondjaik vannak. Jó, mondjuk nekem is gondjaim vannak, de olyanokkal akarnék lenni, akikkel szórakozni lehet. Most akkor ez azért van, mert nekem se fenékig tejfel az életem? Más is volt már így?

2021. máj. 8. 08:22
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Lehet hogy a te arcod barátságos vagy szimpatikus, esetleg visszahúzódónak nézel ki ezért ők megtalálnak egyből mert tudják hogy tudnak traktálni a gondjaikkal
2021. máj. 8. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
38%
Lehet hogy azért van hogy fejlődj. Ne előítéletek alapján barátkozz, ismerkedj.
2021. máj. 8. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
2-es! Szimpátia alapon barátkoznak az emberek.
2021. máj. 8. 08:42
 4/8 anonim ***** válasza:
85%
De a szimpátia nem úgy megy, hogy ránézel... Meg kell ismerd hozzá a másikat, hogy tudd, milyen. Ha ránézésre megítéled, az az előítélet. Manapság mindenki ilyen, ami nem jó.
2021. máj. 8. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2021. máj. 8. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
79%
Az első ránézésre, az nem szimpátia, hanem élő ítélet. Valamennyi kontaktus kell ahhoz hogy valaki szimpatikus vagy unszimpatikus legyen. Én sokszor csalódtam már kellemesen. Attól meg, hogy valakinek problémái vannak nem feltétlenül kell elrugdosni magad mellől. Lehet megprobalni segíteni is. A legtöbb problémás emberrel ezért hoz össze az élet. A többivel meg azért mert megérdemeltük.
2021. máj. 8. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
97%
De legalább veled próbálnak barátkozni, velem nem. Pedig én nyitott lennék rá, mennénk programokra, annyi a feltétel, hogy nincs alkohol. De ezek szerint pia nélkül már nincs barátság, meg jó programok, ami igen szomorú.
2021. máj. 8. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
95%
Viccesebben megfogalmazva a lúzerek látják rajtad hogy te is lúzer vagy ezért közelednek feléd,de te nem akarsz lúzernek látszani ezért barátkoznál a menőkkel, de az ő szemükben csak lúzer vagy, bezzeg a lúzerek között menő lehetelnél.
2021. máj. 8. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!